8,5 mesačný syn sa v spánku pretáča na bruško a prehadzuje z boku na bok

14. máj 2022

Čaute baby 🙂
Zažili, zažívate toto niektorá? Čím to môže byť?
Malý sa nám od pondelka neskutočne v noci v spánku hádže z jedného boku na druhý a na bruško.. keď sa pretoči na bruško tak sa hneď zdvihne aj na štyri a ešte so zavretými očami sa začne hojdat loziť po postieľke a plakať :(
Keď mu aj ponúknem prso nech sa ukľudní tak ho chytí za pár sekúnd sa odtrhne hodí sa na druhý bok potom sa zas pretoči ku mne a takto niekedy vkuse aj vyše 10 minút kým ho nejako ucicikam kym sa ukľudní a zaspí.
Ako toto som ešte pri ňom nezažila :( 😬🤦

Má 8,5 mesiaca.. zas nejaká regresia? Naučil sa v posledných dňoch sedieť a dokonca sa mu už pár krát podarilo samému aj postaviť na nohy 🙂 môže to byť tym?

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
14. máj 2022

Aj moje to malo ked sa naucilo 4-nozkovat. V spanku na 4. Preslo to same. Asi 2 tyzdne. Zvalila som ho na bok a spalo dalej.

autor
14. máj 2022

@beata_k on práveže stvornozkuje uz dobrý mesiac prišlo to zo dňa na deň a vtedy to so spánkom nič neurobilo 😀 teraz je to sedenie a takto vystrája:(

petamich
14. máj 2022

aj nas to zacal robit okolo 8M a robi to do dnes 🤷‍♀️ plus sa stavia v postielke, holt je to len obdobie

beata_k
14. máj 2022

Ono sa to podda. Vsetko je "len" obdobie 😄😉

amelie2017
15. máj 2022

Je to normalne, aj nas to robi. Ma 10 mesiacov a fungujeme takto cca mesiac. Niekedy ho pretacam aj 10 krat za noc. Obcas hned zaspi, obcas sa preberie 🤯