7 ročný syn sa budí v noci a nevie o sebe. Prečo?

vladkapd
2. jan 2015

Syn 7 rokov sa v poslednej dobe budí v noci a vôbec o tom nevie. Býva to v poslednej dobe často myslela som, že to skrz vianoce ale dnes v noci behal po byte hľadal ma a keď som sa ho opýtala čo sa deje povedal mi, že už nejde hrať hru. Hrali sme spoločenské hry pred spaním, Keď som sa ho opýtala ešte voľačo vôbec nevedel o sebe, uložila som ho do postele a zaspal. Zajtra samozrejme vôbec nebude nič vedieť. Podotýkam neplače takže nočný des to nie je. Stretli ste sa stým?

xevulax
2. jan 2015

Ano toto robil moj brat v detstve. Byval namesacny. Pravdepodobne je namesacny aj tvoj syn. Najlepsie je vtedy poslat vzdy do postele oni posluchnu🙂

uhnakova
2. jan 2015

Tvoj syn je najskor namesacny. Aj ja som v detstve mala podobne epizody, viem o nich z rozpravania rodicov, nepamatam si ani jednu. Postupne ma to preslo do desiatich rokov, ale niekomu to moze zostat az do dospelosti a treba v domacnosti urobit aj preventivne opatrenia, aby sa nestalo nestastie.

sampo
2. jan 2015

Ja si pamatam, ze toto maval moj brat a dost dlho... mozno mu to ostalo dodnes, neviem 🙂 tiez sa zobudil, vyzeral uplne normálne a normálne aj rozprával, len ked som sa nad tym zamyslela, co mi vyklada, casto to bolo z cesty a rano si nic nepamatal 🙂

siska53
2. jan 2015

Jasne! Mama mi vravela,ze som chodila po byte.a nie raz,stalo sa to viackrat. Vobec si to nepamatam.
Takze ano,aj ja som bola obcas namesacna.🙂
A veru,ako pise xevulax -,tiez ma poslala mama do postele a ja som poslusne sla. 🙂

daniela_m
3. jan 2015

Aj moja 9 ročná sem tam v noci behá, zavediem ju na wc a potom do postele, ráno si nič nepamätá

ivuska6
3. jan 2015

aj moj 9 roci syn byva namesacny v noci vstane a nevie kde ma ist cikat uz som ho nasla v kupelni v spajzi v spalni este ze sa zobudim na jeho suchot zobrala som ho dala na wc a do postele a raz som sa ho pytala na zachode nieco on namna pozeral s otvorenyma ocama a vôbec nevnimal este som mu aj ukazala kolko je toto prstov a nic len pozeral namna oci zrejnicky mal uplne ine ako ked vnima a rano ked som sa pytala nato nic nevedel

jana_eyre
3. jan 2015

chalani to mavaju velmi casto - podla mna to je tym, ze prilis tuho spia a prezivaju svoje sny.. vzdy ked som davala pozor na nejakeho z mojich synovcov stavalo sa to.. je to strasidelne, ale normalne 😉

mmmj
3. jan 2015

Je namesacny, nie je to v tom veku nic nezvycajne. Ale pre istotu by som zabezpecila dvere, balkon a okna...