7 mesačný synček sa v noci často budí

sisssulka
5. okt 2013

Mám 7 mes. syna. Do pol roka som ho kojila, ale už sme na UM. Nie je moc veľký papkáč. Predtým mi prespal od osmej do štvrtej rána. Cucol si z prsa a spinkal do cca siedmej. Teraz mu dávam na noc UM dávka 150ml. a zaspí pri fľaši, dám ho do postieľky a spinká, tak do pol noci. Potom sa zobudí dáme znova mlieko a potom sa budí od druhej až do siestej rána stále. Zamrnčí, ja mu dám dudulku a on spí ďalej. Takto to robí niekoľko krát v noci a už ma ide z toho poraziť. Neviem kde som urobila chybu. Predtým sme nemali problém so spránkom. Trvá to už dva mesiace. 2 zuby mu už vyšli a mrnčíme v noci ďalej. Skúste mi niečo poradiť. ďakujem 🙂

arasana
5. okt 2013

ahoj, mne to robila dcérka ked mala 5 mesiacov, tiež bola kojená tak som postupne začala dávať na obed polievky a na noc tú sunarku kašu čo sa rozrábala vodou doktorka mi vravela, že je hladná preto sa viac začala budiť a jej to pomohlo, okolo 19 som dala kašu a pre spaním som ešte kojila , vyskúšaj 🙂

arasana
5. okt 2013

@arasana a druhá sa mi budila v noci či bola najedená či nie tá mala taký spánok a vydržala byť hore aj dve hodiny, mne sa dalo strašne spať a ona sa hádzala po posteliach som musela striehnuť aby nespadla to bolo na nervy....

sisssulka
autor
5. okt 2013

Myslíš, že je hladný? Lebo on doteraz nebol dobrý papkáč. Stačilo mu trochu a vydržal 3 - 4 hod. v pohode. Skúsim to s tou kašou, ale kúpila som ryžovú a tá mu vôbec nechutí. Musím asi skúsiť nejakú ovocnú.

maruska123
5. okt 2013

no asi sa s tým baby musíte zmieriť, to nie je od hladu, proste malé deti sa budia ja mám už druhú dcéru má skoro 7 mesiacov a často sa budí a presne takisto sa budila aj prvá prvýkrát dobre pospala v 2 a pol roku, výhodou dojčenia je ale to , že ja ju mám v noci pri sebe, ak sa pomrví strčím jej prsník a spíme dalej, neviem prečo už nekojiš, ale podľa mňa baby ktoré koja to majú v tomto jednoduchšie, ja by som teda v noci žiadne fľaše nerobila, asi by som umrela potom od únavy🙂))) a takto kedže kojím žiadne nočné budenie už neriešim