7 mesačný syn sa počas spánku klepe

stanicek11
12. nov 2018

Caute mamule. Mame za pár dni 7mesiace. Uz sme krasne spáli cez noc a za posledný týždeň sa dosť casto v noci budi niekedy aj každú hodinku. Myslela som si že hlad ale papat nechce. Predvčerom som si všimla že ako spinkal klepal ruckami akoby sa triasol. Každý den chodi ešte do obeda spať dnes som si vsimla ako cely sa klepe aj hlavičku aj rukami.. ale zo spánku... ma niekto skúsenosti? Mam ísť k lekárke ?

andrejka1974
12. nov 2018

nemusi to nic znamenat ale pre pokoj v dusi by som urcite isla

gir
12. nov 2018

Určite neurológ,nech spraví EEG /elektroencefalografia/, ukáže prípadne zmeny na mozgu. Nemusí to vôbec nič znamenať ale istota je istota.

stanicek11
autor
12. nov 2018

@gir ďakujem 🙂

katarinamarkova
12. nov 2018

@stanicek11 teplotu si merala? .....7mes....na 90% len zubky 🙂

stanicek11
autor
12. nov 2018

@katarinamarkova áno kontrolujem nema... a idu mu zubky moze preto? To že sa budi ma napadlo ze moze kvôli tomu ale tie triasky 🤔

siska53
12. nov 2018

@stanicek11 u nas za takym akoby jemnym trasom bol skrytý reflux.

stanicek11
autor
12. nov 2018

@siska53 my sme mali reflux ale brali sme lieky a zatial to je okej... negrcka po papani len občas asi ked uz vela toho spapa bolo to predtým pravidelné prúdom... neviem :/

siska53
12. nov 2018

@stanicek11 nas si len obcaa grcol a triast sa zbykol.pri papani, ale.len obcas.. po vysetreni sa zistol.skryty reflux,nie ten klasicky.cize bez grcania.tak sme davali ten svatojansky chlieb..pred papanim.. ale nie dlho,lebo ako viac papal.prikrmy,tak tak vymizlo.