7 mesačný chlapček stále plače

miriam171927
9. apr 2016

Mam 7mesacneho chlapceka,ktory do 5mesiaca mal koliky, potom sa to trosku upokojilo a zasa mi zacal plakat. Ani ho poriadne neprikrmujem, lebo stale place dokonca intenzivnejsie ako ked mal koliky. Uz mi vraveli, ze to budu zubky,ale zatial ani naznak. Neviem co uz s nim robit, vkuse place, nemozem nic robit. Stale je na rukach

charity
9. apr 2016

@miriam171927 Smer pediater.

misel0806
9. apr 2016

Mozu to byt zubky dieta je placlive nechuti ju jest moze mat teplotu zvysenu viac slini ma cervene licka hnackovat moze... Aj ked zubok este nie je vonku kym sa prereze to trva..... Alebo ist snim k doktorke ak by neprestaval plakat.. Niekde je pricina😁

lenicka2609
9. apr 2016

Skusaj jemne masirovat dasienka palcom,u nas to zaberalo ak bude trochu kludnejsi tak vies ze su to zubky,moj

lenicka2609
9. apr 2016

Mojej malen trvalo asi 4 mesiace kym sa prerezal. A ak to zubkami nebude tak jedine doktor.

sorciera24
10. apr 2016

moj plakal 11mesiacov, kym nezacal chodit...dovtedy prereval dni/noci......ale prospieval, aj jest mu chutilo....zaiden problem nemal, len plakal.....a ako sa dostal, kam chce, je cez den klud....v noci este mrkove....mam pocit, ze preziva v noci to, co azzil cez den.....(som ta moc nepotesila)

charlie1980
10. apr 2016

@miriam171927 Predpokladam, ze ked ma 7.mes a ty Este neprinrmujes, tak kojis. 7mes dieta treba zacat prikrmovat, aj ked kojis. Nepises, kolko zje, ako casto kojis, ako prospieva, Aky ma rezim, rezim stravovania, rezim spanku, z tvojho uvodneho prispevku sa prakticky nic vycitat neda. Len tolko, ze dlhodobo place.

vedorka
10. apr 2016

chod najprv k doktorke, na krv, vysetrenia.. skus ci to neni jedlom, neviem kolko pribera a vazi, urcite uz dokrmuj pevnou, aspon trosku. a neostava ti potom nic ine, iba skusat a sledovat, co zabera...

maxiva
10. apr 2016

neviem s tymi prikrmami tiez treba zacinat pomaly postupne.pozri si kolko porcii by mal denne zjest.ale pokial uz babo nechce nenutila by som,musi si zvyknut na stravu a to tiez trva 😉