7,5 mesačné dieťa nechce byť v kočíku a ani v nosiči

alliass
5. máj 2014

mile mamicky, prosim o radu. nasa mala 7,5 mesacna nechce byt v kociku ani nosit sa v manduce. uz som z nej zufala , nikam sa s nou neviem pohnut. nikdy extra neoblubovala kocik, no teraz je to hroza. vydrzi chvilu pozerat a potom cirkus, plac, mostiky. skusala som manducu a spociatku vydrzala a dalsie dni uz plakala a trucovala. co s nou mam robit?
dakujem za kazdu radu

lalaboo
5. máj 2014

@alliass my sme toto obdobie vyriesili trojkolkou, ktoru rodic tlaci....ale to bola dcerka starsia, mala asi 9m.

junova
5. máj 2014

@alliass Ja mám dve deti a obidve sú nekocikove. Syn bude mať 9 mesiacov a v kociku spal naposledy v marci. Nosím ho stále na sebe. Vždy som závidela mamičkám, ktoré kocikovali 3 hodiny. Môj tam nechce spať ani za celý svet. Miško v kociku vydrží max 15 minút sedieť. Asi som ti neporadila, ale nech ta tesi, že nie si v tom sama🙂

dobromila1111
5. máj 2014

nas maly v poslednej dobe tiez vymyslal.Mame cca tiez 7,5 mesiaca.Pritom kocik mal rad,vydrzali sme v nom dlho.Teraz v nom spi pol hodky a potom bolo zle. Davame ho uz ale do sportiaku,kde vsetko vidi.Ma tam aj hracky.A nema rad,ked je nababuseny,cize je uplne dobre,ked je teplo..a manduka?jedine tvarou vpred🙂 to zboznuje🙂
Nuz,uz to nie su babiky,ktore kam polozime,tam budu.Uz to kce vsetko vidiet a zabavat sa..

alliass
autor
5. máj 2014

Nasa nervaci aj v sportovom :/ cize uz fakt neviem co vyskusat..

alliass
autor
5. máj 2014

@junova dakujem za podporu 🙂

alliass
autor
5. máj 2014

@dobromila1111 ved v manduce nemoze byt tvarou vpred. V ej tiez vydrzi chvilu a potom zle nedobre 🙂 ochh

marionmarion
5. máj 2014

@alliass toto sme absolvovali so synom az kym sa nenaucil chodit. Ani kocik, ani manduca, iba cirkusy, a rev...az potom som pochopila ze jeho cely cas frustrovalo to ze este nedokaze sam ist tam kam chce, skumat veci...ked sa naucil chodit bol maximalne spokojny vzdy ked sme sli von, dovtedy to bol des...vydrzte...popripade ho vonku polozte do travy nech si lezie, na deku, nech sa pokuka...drzim palce

junova
5. máj 2014

@alliass A to sme kupovali jeden z najdrahších kocikov🙂

tilly24
5. máj 2014

tiez mam taku skusenos s malym, v kociaku ani za nic, kazda prechadzka bola o tom ze maly bol na rukach a ja som tlacila kocik, potom som ho dala do golfoveho a tam pekne sedel.

dobromila1111
5. máj 2014

@alliass
tak ja neviem,ci to,co mame doma,je manduka,alebo klokanka,ci aky to nazov ma,kto sa v tom ma vyznak,no mame taky nosic,v ktorom je maly tvarou vpred a ma to velmi rad..

anicka246
6. máj 2014

@dobromila1111 súhlasím veru, a nepochopím tú manducu, ten kto to vymyslel... my sme ju tiež kúpili za 100e a zbytočne, malý v nej nechce byť ani za nič, kedže sa nemôže pozerať do predu... keby sa to dalo otočiť, hned je to lepšie... a sú také deti, ktoré nechcú byť nacapené a mame a spať aj ,4 hodiny, náš malý tiež spí v kočíku pol hodku potom musí už len kukať na okolo...

melalex
6. máj 2014

@allias presne v tomto obdobi kamaratkin syn nechcel byt v kociku,celu zimu sme sa striedali a nosili ho na rukach a potom bol v nositku ale tam tiez niekedy vymyslal.Preslo ho to az teraz a to ma 15 mesiacov,teraz tam uz vysedi.Takze pevne nervy 😒

vevesh
6. máj 2014

@alliass skus niekoho poprosit, ci ti neda odskusat iny kocik...ja som to mala tiez..starsia sa vo svojom kociku nechcela vozit ani za svet..tak som isla do obchodu a odskusavala som, kupila som druhy + som mala buginu (tak som striedala vsetky tri kociky), mladsej nevyhovuju tie dva (tak som ich predala a zaopatrila iny + bugina a bola v pohode..) - ja som na kociar odkazana, byvam vo velkom meste, kde sa bez kociara na "rukach2 nepohnes... 😖 😖

jana_eyre
6. máj 2014

ked ide leto, skuste tlaciacu trojkolku.. syn ju mal celkom rad - lebo mu nic nezavadzalo okolo hlavy..

jana_eyre
6. máj 2014

@dobromila1111
http://poradnaorl.webnode.sk/co-je-to-ergonomic...

ja som mala do dnes obycajny nosic a mala v nom bola sice celkom rada, ale zaobstarala som si ergo a neda sa porovnat - ani necitim, ze ju mam na sebe a ona tam drzi ako kliest.. taka som tomu rada, idem kupovat aj pre starsieho, to budu super tury cez leto.. :D

prepacte za odbocenie od temy..