6 mesačný synček nechce spať v postieľke

andrea014
28. júl 2020

Môj malý bude mať 6 mesiacov, od narodenia spinkal v postieľke,zaspal sám po chvilkovom hladení. Odkedy je očkovaný a tri dni plakal a mal horúčku som si ho dala k sebe do koša na kolieskach,no a odvtedy nechce spať nikde inde. Košík musíme vrátiť lebo je požičaný a ajtak už nieje preňho bezpečný keďže už sedí. Už som ho aj prenášala keď zaspal ,ale v momente je hore a plače,s nami v posteli tiež velmi nechce spať. Jednoducho miluje keď ho trochu povozim a on spokojne do 5 minút zaspi. Máte podobnú skúsenosť,prípadne radu ako ho naučiť naspäť do postieľky?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
28. júl 2020

Ak nie, existuje aj kociarik. 🤷

kaki3
28. júl 2020

Netreba sa vzdavat. Tento problem ma hrozne vela deticiek, no treba proste vytrvat a skusat a nechat hlavne v postielke. On si zvykne neboj sa ty nic

zuzana_ilkova
28. júl 2020

Ahoj nemoze mu vadit ze ma v postielke viac priestoru ako v tom kosi? Neviem aky je rozmerovo ale skus k malemu pritlacit plienocku alebo deku na bok k telicku ked zaspava ja som mala taky problem ale mne zas v kociari nechcel maly spinkat ked som mu dala do ruky plienku a spustila som ju na bok telicka tak mi zaspal a doteraz tak zaspava aj v kociari aj v postielke...

andrea014
autor
28. júl 2020

@ivangeline nemáme moc veľký byt,budeme stavať dom,nemáme výťah a ťahať každý deň na druhé poschodie kočiar no nič moc 😀

andrea014
autor
28. júl 2020

@zuzana_ilkova aj mňa to napadlo,asi mu skusim spraviť mantinel z vankúšov aby som mu zmenšila ten priestor. Košík je menší a rád si tam vykladá nohy,plienku má aj mojkacika,bez toho nezaspí. Ďakujem za radu 😉

zuzana_ilkova
28. júl 2020

@andrea014 ja malemu davam aj deku pod nohu lebo v noci trieska do postielky kym si ich nema na co vylozit a z mantinelu mu padaju... staci ze ma o centimetrr vysie nozku a je spokojny...treba skusat 1000veci ale mne zabralo ked som ho “poobkladala” citi sa tak lepsie