6-mesačná dcérka nechce byť pri mne

23. júl 2024

Ahojte som už z toho smutná dcérka je naše druhé vytúžené babätko má 6mesiacov, milujem ju najviac na svete ako asi každá svoje deti
No máme taký problém že malá nechce byť pri mne na rukách inak len otočená napred .. ako náhle ju otočím tvárou ku mne kričí odsúva sa a robí to len pri mne .. dokonca nechce ani aby som ju uspavala na rukách no keď ju tak chytí svokra alebo hocikto iný zrazu jej to nevadí dokonca sa pritúli som z toho nešťastná.. není to chvíľkové je to od malička kúpila som v tehotenstve šatku nosič veľké predstavy o nosení no žiaľ malá len plakala a plakala ako náhle ju dám odseba je kľudná.. je mi z toho ťažko keď vidím iné mamičky ako si svoje ratolesti nosia a láskajú
Čím si myslíte že to je ?

pribinak
23. júl 2024

Normálne dieťa. Chce vidieť svet okolo seba. Buď rada že má záujem a nepozerá do plafonu

autor
23. júl 2024

@pribinak áno to som rada že ma záujem
Len není divne že chce byť na rukách tvárou k iným a aj sa túliť a zaspinka na rukách svokre a mne nie ?

patka06
23. júl 2024

Myslím si, že máš úplne normálne,zvedavé dieťa, ktoré objavuje svet okolo seba.
Teba pozná a podľa toho čo píšeš, mám pocit, že s teba cíti nervozitu.
Nie každé dieťa má rado, nosenie a uspávanie na rukách, nikdy som to nerobila na silu, lebo ja chcem. Našla som si iný spôsob ako sa dcére venovať a prejaviť jej lásku/napr. hrať sa spolu s hračkami, prihovárať sa a dokonca aj nechať ju len tak ležať a dívať sa ako pobehujem okolo.

pribinak
23. júl 2024

Ale teba už videla 1000x

Prepáč, nie je na tebe nič zaujímavé. Svokra sa inak tvári vydáva iné zvuky má iný pach ….alw chápem problém je svokra

autor
23. júl 2024

@pribinak vôbec není problém 🙂 máme dobrý vzťah dala som to len ako príklad lebo je rada aj pri druhej babke či krstnej ale ďakujem za názor

autor
23. júl 2024

@patka06 ďakujem za odpoveď
Taktiež máme svoje spôsoby uspavania na rukách spinkať nechce tak to nerobím samozrejme len občas mi to chýba si svoje dieťatko aj polaskať asi normálne🙂

patka06
23. júl 2024

Neboj sa, deti sa vekom menia, príde aj čas túlenia a láskania

pribinak
23. júl 2024

Máš akčné dieťa. Proste potrebuje podnety okolo seba

aurelia2000
23. júl 2024

Zuby máš v poriadku?

hopsas
23. júl 2024

@aurelia2000 fakt myslíš že to bude tým? Toto by mi nenapadlo

aurelia2000
23. júl 2024

@hopsas Ešte aj cigaretový dych je dosť taký.. autorka nech si sama zváži.

simik19
23. júl 2024

@aurelia2000 jezis....