6 mesačná dcéra sa v noci budí každú hodinu

kiki1718
7. jan 2015

Chcela by som sa opytat moja mala 6 mesacna dcera sa mi budi v noci kazdu hodku pije uz obycajne mlieko a papa uz aj normalnu stravu ked je na boku je to ok ale ked je na chrbatiku tak nemoZe spat este si aj cumlik vytahuje nieje to vzdy rovkako ale skoro vzdy trva to od tretieho mesiaca poradte mi a estw k tomu je to normalne ked pije vela cajiku cez noc aj dva flasky a cez den aj 4 dakujem za odpovede

kofoluska
7. jan 2015

@kiki1718 Co je to obycajne mlieko? UM alebo kravske prevarene? Ukladat ju na brusko si neskusala? A co sa tyka pitia, ja by som nedavala caje, hlavne nie granulovane. Dietatu staci cista prevarena voda.

kiki1718
autor
7. jan 2015

Obycajne s obchodu sabi s agra nepije granulovany ja jej striedam caje na brusku bola ale ona si mysli ze sa ,a hrat tak ona hore hlavicka a debata :(

anetkaadamko
7. jan 2015

náš 7 mesačný sa budí v noci za hodinu 4x..........že koľko je to za noc? 4x8 :D .....ale to zúbky.......

katka1981
7. jan 2015

@kiki1718, krabicove mlieko jej prosim ta nedavaj. To nie je zdrave ani pre teba. Ak nemozes kojit, tak UM, alebo kozie, popripade domace kravske. To z obchodui nema ziadnu vyzivu. A tak male dieta nepije tolko caju. Staci mu len mlieko. Porad sa sa na poradni. A aku normalnu stravu jedava? KOlko mlieka a prikrmov denne? Kolko dcl caju? Ako sa chova dieta cez den? Kolko spi, place?

kiki1718
autor
7. jan 2015

Tak aj ja si myslim no pije krabickove dva tri krat za den no ce den papa kasicky vyzivy polievky da sa povedat ze vsetko papa no cajik pije od malicka tolko vela tiez tri flasky cez den 240 ma flaska um mlieko nechcela mi pit tak ani toto velmi nechce tak jej robym oudingy a tak ale papa vsetko ale papa mi pomenej a uz ma tri zubky moze to byt aj tym cez den je v pohodke doobeda spinka dva krat po 40 min poobede dva hodky a dakedy doobeda aj dva hodky takze tak