500 km cesta s bábätkom

kattka1111
27. jan 2017

Ahojte. Prosím vás čo si myslíte, alebo aké máte skúsenosti s cestovaním s malým bábätkom? Ide o to, že máme mesačne bábätko a rodinu 500km vzdialenú. Zvládlo by naše bábo cestu 500km autom vo vajíčku? Ďakujem

lulu0123
27. jan 2017

My sme cestovali s malou ked mala 2 mesiace.Tiez cca 500 km.A bolo to v pohode.Vacsinu cesty prespala.Ked sa zobudila, zastavili sme, nakojila som ju,prebalila a isli sme dalej.Bolo to jednoduchsie ako teraz ked ma rok a pol a uz tolko nepospi.

kattka1111
autor
27. jan 2017

@lulu0123 ďakujem pekne, lebo rodičia ani moji ani manželovi malého nevideli, iba na fotkách a chceli by sme ich prekvapiť 😊

janickacrazy
27. jan 2017

@kattka1111 No najskor by som si vyskúšala nejakú kratšiu trasu s takým malým bábom, niektoré to zvládajú lepšie, iné horšie. Moj druhý syn v tom veku nezvládal ani polhodinovú cestu autom, proste to bol rev non-stop. Prvý a tretí syn obaja v pohode aj viachodinovú cestu dali v tom veku, je to rozne.

pribinak
27. jan 2017

Take babo zvladne taku cestu lepsie ako rocne. To musis robit casto prestávky, zabávať ho, aby mu nebolo dlho

My sme cestovali tiez s 2mesac a takmer celu cestu spal

kattka1111
autor
27. jan 2017

@janickacrazy skúsime sa teda najprv povoziť po meste a uvidíme 😉

prasiatko30
27. jan 2017

Najlepsie cestovanie ake som kedy mala boliked bola starsia malilinka - sice mala 3m ale to sme prvy krat leteli a tu pohodu som uz potom vo vyssom veku nezazila😂😂😂dieta spalo celu cestu ani sa nepohlo na zabavenie stacilo kojenie a urobit par grimas, nikam sa netahala na behanie a vsade kde som bola ja jej bolo dobre a potom zacala rast a zaujimat sa o svet a teraz to dokaze byt niekedy hotova katastrofa - mama kedy tam uz budeme a kolko este a uz sme tam a anicka mi neda knihu/mobil/tablet a marienka na mna skaredo pozera/ potrebujem na zachod/ som hladna/smadna a nic z toho co si pripravila mi nechuti 😂😂😂😂takze uzivaj si cesty s nemluvnatom 😄😄

janickacrazy
27. jan 2017

@prasiatko30 No nie každé bábo je také pohodové, keby ti vrešťala celú cestu, tak by si inak vravela. 😀 S naším druhorodeným bola každá cesta do 3 rokov číra katastrofa. Potom už pohoda.

zuna89
28. jan 2017

My zijeme tiez v zahranici, cca 1000km od nasich a svokrovcov. Cestujeme tak 9-12h, prvykrat ked mal Maly 3mesiace. Nam velmi pomohla vanicka od kocika, ktora ma certifikat na vozenie v aute- pripnes ju pasmi k sedadlu. Striedali sme ju s vajickom a bolo to ok. Pekne spinkal vo vanicke. Potom sme ho prepli na chvilu do vajicka a tak dokola.

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tetapetra
28. jan 2017

@kattka1111 ked mi sme prezili pred 5 rokmi 550km v horucave , vy to date s prstom v nose 😉 cestovali sme bud vecer ( cize ked sa mm vratil z prace cca 17-18:00)alebo rano po ranajkach, to bola cesta spat. To nepisem ako som kojila😉 Drzim palce.

sense
28. jan 2017

nasa mala sice 3 mes a sli sme 1100km autom, mali sme ale vajicko kde mala skoro lezala a robili sme prestavky.... do troch mesiacov sme pouzivali sleeper v aute