5-mesačné bábätko kašle pri smiechu

mim987
26. aug 2022

Dobrý deň , moja dcérka ma 5 mesiacov a keď sa chce zasmiať tak namiesto toho si tak zakasle akoby . Ale predtým sa rehotala normálne . Žiadne iné ťažkosti nema ani kašeľ nemá, je to vyslovene len vtedy keď sa chce zasmiať a namiesto toho akoby jej zabehlo alebo čo a tak oddrhne…. Nechcem stresovať zbytočne ale prekonala aj covid , tak radšej sa spýtam , možno len hladam problém tam kde nieje ale nechcem nič zanedbať . Na druhu stranu nechcem dr volať pre všetko . Tak prosim vaše skúsenosti a ďakujem vopred za ne .

zuzana2299
26. aug 2022

@mim987 fu no vieš čo moja to robila nasilu lebo sa naučila nový zvuk ale neskôr tuším nie ked mala 5m. Ked tak to povedz na poradni.

zuzulka558
26. aug 2022

Nasa ma 1, 5 roka a ked sa viac smeje tak štikúta a nepomôže jej ani voda 🤣. Ale ked sa oplasuje nasilu kašle, ale skusila by som dr zavolať, ja som volala pri prvej hned ako sa mi nieco nezdalo ked bola malinka,, ved od toho su aby poradili

xsuzannex
26. aug 2022

Moja trojmesacna sa zacina teraz nahlas smiat a tiez to vyznie niekedy ako kasel.. je sice momentalne aj pozitivna ale urcite to nie je z toho lebo inak nekasle vobec, len ked sa zasmeje

mim987
autor
26. aug 2022

@zuzulka558 áno , to je Pravda ale ja som taký stressman , volávam pravidelne tam , už sa cítim ako blbec niekedy 😅 veď kebyže ma nejaký záchvat kašľa alebo nejaký produktívny keby bol tak volám hneď ale toto je take čudné…. Aj veľa slintá ale že extrémne , možno aj zuby jej idu , tak možno fakt jej zabiehajú tie sliny …. No uvidím do pondelka

mim987
autor
26. aug 2022

@xsuzannex no presne ako naša . Lenže naša sa predtým rehotala normálne , od toho covidu ma taký cudný ten smiech…. Ale možno je to len náhoda 💁🏼‍♀️