30 minútové spánky 6 týždňového bábätka

mon1806
17. máj 2022

Je normálne ze cez deň 6 týždňové babo spi len 30 minút v každom spánku? Jedine poobede v kočíku potiahne aj 2,5 doma nič

ivangeline
17. máj 2022

Ano.

surama
17. máj 2022

@mon1806 Nepotesim ta, ale moj ma 8 mesiacov a od narodenia dava len 30 min. spanky...

blondie333
17. máj 2022

@surama náš tiež tak 😀

renab
17. máj 2022

Mne doktorka povedala, ze kazde dieta ma individualnu potrebu spanku. Nas najmladsi syn spaval ako novorodenec 20 min. denne a v noci to bola tiez katastrofa. Od 7meho mesiaca nespal cez den vobec a nocny spanok sa upravil, ked mal 7 rokov. Dovtedy sme nevedeli, co je to prespat celu noc.

matkahelka
17. máj 2022

@mon1806 a vonku v kociku ti nepospi dlhsie? moja mala tiez v izbe nepospi viac, ale na balkone v kociku spava pekne, 2-2.5 hodiny potiahne. odkedy sme prisli z porodnice tak vlastne stale je cele dni len na balkone v kociku.

diamond007
17. máj 2022

@mon1806 áno, doporucuje sa hlavne jeden dlhý.
Možno skús kocikovat aj doobeda a pospi dlhšie ale detičky sú také

mimi3008
17. máj 2022

@mon1806 ano. Pri oboch som to tak mala, ale nie 30 min, ale 40-45 a od pol roka obaja uz aj v kociku spali iba tolko...Starsi zacal spat dlhsie, az ked presiel presne v roku na 1 spanok denne. Mladsi ma teraz 7 mesiacov, tak uvidime, co bude

janca704
17. máj 2022

ano, syn spal presne 30min. a bolo jedno, ci v postielke alebo v kociku. Takze ked som s nim bola na prechadzke v kociku, naplanovala osm to tak, aby sa zobudil presne pred domom, lebo spustil rev na cele mesto. Rovnako to bolo doma... Ale v noci spaval celkom pekne uz ako malicky. Cele to trvalo asi do 1roka...potom som menila spankovy rezim a spaval vlastne len poobede, taku hodinu a pol - dve hodiny.

miskamicha
17. máj 2022

@mon1806 moja nespala ani tolko...a vydrzala byt hore aj 6 hodin.. teraz ma 5 mes a preslo to😉😊

mon1806
autor
17. máj 2022

dakujem vam baby 🙂

mamkalentedkova
17. máj 2022

Je to úplne normálne .Moja malá tiež takto spavala ako novorodenec . Dobre má slavota ..vedela pospať v kociariku tiez nejaké 2-2,5 hodinky .Spánky sa jej postupne upravili ako viac vnímala .Takže to nemusí byť vôbec taký nespavec ako píšu baby vyššie .Ako sa začala viac hrať a vnímať ,vytvorila si spánkový režim.Teraz má 10 a pol mesiaca a stále tri spánky na deň .Prvý cca hodinu ,druhý cca hodinu a pol a tretí ako kedy ..niekedy potiahne aj dve hodinky .V noci sa budí stále na kojenie . Neriešim tabuľky ,každé dieťatko je iné ..ak je spokojné ..nič mu nechýba a aj spánok je v poriadku 😉

sakaca
17. máj 2022

@mon1806 áno aj moja mladšia tak spavala, jedine v nosiči mi spala dlhšie lebo akonáhle sa išla zobudiť hneď som jej dala prsník alebo rýchlejšie pochodila a zaspala. Rischino mi nervy zachranilo, inak by som to nedala.

babydesire
18. máj 2022

@mon1806 ano ano

misha716
18. máj 2022

@mon1806 hahaha, Prve 2 mesiace mi spal 3 hodiny doobedu a 3 hodiny poobede vonku v kociku, ktory som samozrejme kocikovala, takze kilometre nabehane poriadne kazdy den. Teraz mame o 2 tyzdne 4 mesiace no a dava mi 4x30, je jedno ci doma ci kocik, ci ide, ci stoji… nijako to nedokazem predlzit… jedine co, tak v noci spi s tym, ze je hore 2x na jedlo.

ludmilabab
27. dec 2023

@miskamicha chcem sa spýtať keď vaše bábätko bolo aj 6h hore vkuse je v poriadku?lebo píšu všeličo ze dieťa by nemalo byť toľko hore ze sa vyvíja mozog atd