3-ročná dcéra ma odmieta

lela867
12. nov 2023

Je normalne ked dcera spomina viac ocka? Napr ked je nejaka situacia a som an nu prísna tak place ze chce oca. Potom ked spala u babky tak spomina ocka vacsinou ani nesla ku telefonu ked som ju chcela. Robim nieco zle? :/

pribinak
12. nov 2023

@lela867 nerobíš nič zle, je to len obdobie a prejde
Buď rada že si odbremenena a stará sa aj druhy rodič

mirka414
12. nov 2023

Počkaj do puberty 😂😉..uvidis čo je odmietanie

mogaa
12. nov 2023

@lela867 každé dieťa viac preferuje jedného rodiča....aj kamoška má syna čo viac preferoval otca🙂nerobíš nič zlé, syn je už rozumne tak vyspelý, že vie ako na teba a skúša😉zrejme oco skôr povolí ako mama🙂hold rozumné dieťa, hlavne ty nepolavuj a s mužom sa dohodnite že ak jeden zakáže, druhý mu to nebude bojkotovať teda nepovolí ani on, inak vychováte malého "vychcánka" ktorý presne vie za kým ísť keď niečo chce

ivangeline
12. nov 2023

Ne. Hra na city. Skusa vsetky taktiky a tromfy,kt ma v rukave..a caka co zaberie..ked to zabera a vidi odozvu... tak to bude robit ak dalej. ;)

danica2711
12. nov 2023

kľud. 1. Znamená to, že má dobrého otca, má ho rada, teš sa z toho. 2. To prejde, po nejakom čase sa to možno vráti, potom zase naopak...netráp sa tým

zorkahorka
12. nov 2023

Ked zakricim na syna ja, uteka k ockovi. Ked zakrici ocko, uteka ku mne.
Okrem toho je to obdobie - cely cas bola s tebou, teraz tuzi chvilu aj po spolicnosti inych

rebrambora
12. nov 2023

Jasne. Predpokladam, ze ocko viac dovoli ako mamka.