3. mesiac

klaudiadia99
16. dec 2021

Ahojte žienky, ako často chodíte na prechádzky z 2 a pol mesačným bábätkom v takomto období?
Ďakujem

veronice
16. dec 2021

@klaudiadia99 dcera je narodena koncom januara. Od polovice februara sme chodili na prechadzky minimalne dvakrat denne za kazdeho pocasia, pokial to neboli nejake fakt extremne vykyvy pocasia tak sme boli vonku. Ak som mala migrenu alebo som z nejakeho ineho dovodu nevladala, uspala som ju na balkone cize tiez bola vlastne vonku. Cerstveho vzduchu nimdy nie je dost 😉

zanetakovacsova
16. dec 2021

@klaudiadia99 každý deň aj dva krát 😊

lucjja
16. dec 2021

@klaudiadia99 kazdy den 2 krat, jednadlha vychadzka, aj take 3 hodky a druha kratsia, 1 hodka cca ☺️

ivik4
16. dec 2021

Ja som chodila teda raz denne tak na 2 hodky . Ked bol dazd, isto som nechodila s dazdnikom ( lebo vidim vela mamiciek tak) , dala som maleho na balkon a spal jak dudok. Porobila som si, alebo mala cas na seba. Ked tak rano som sla a poobede balkon aj ked neprsalo. Ako kedy

denisa58
19. dec 2021

@klaudiadia99 ja chodiavam raz denne na nejake 2 hod.alebo hodinu a pol a mali konci 3 mesiac..Chodíme tak ta stale ako sme prvy krat isli von ...ale z dcérou som chodievala aj dva krat za den lebo je narodená v júni 🙂