3. mesačné dieťa veľa spinká a málo pije mliečka

anett1411
8. júl 2013

Zly nazov temy,malo tam byt ze vela spinka a malo papka.
Ahojte. Potrebujem poradit,moja trojmesacna dcerka je na um od narodenia,raz vypije denne 500ml inokedy 600ml mlieka. Ked jej dam mlieko zacne plakat,nechce ho. Pomedzi krmenim jej davam vodicku,ktora jej chuti. Cez noc mi prespi aj 6 hodin bez krmenia a potom cely den preplace,lebo nechce mlieko. Ja fakt neviem ako ju mam krmit a takisto dodrziavat pitny rezim.
ked sa narodila mala iba 2250g a teraz ako trojmesacna ma 4480g. Podla doktorky je 500ml malo,no ja viac mlieka do nej nedostanem. Poradte

cawes
8. júl 2013

@anett1411 moj maly pil 500 ml tiez ked mal 3 mesiace a narodil sa skoro 4 kg, inak co za mlieko pije? ktoru znacku?
my sme zacali nutrilonom ktory som ale vyhodila von oknom, presli sme na Hipp na nom sme boli do 10 mesiaca potom prestal pit , odmietal otacal sa, tak som dala Beba a zase pije aj ked n ie vela.

kokorunecka
8. júl 2013

Fúha... Mne malá ako trojmesačná vypila vyše liter mlieka denne. Tiež bola na UM.
A konkrétne jej chutilo France Lait, neskôr Hami.

anett1411
autor
8. júl 2013

@cawes ahoj.zo zaciatku pila hipp bio1,tak toto mlieko pila velmi malo asi tak po 50ml kazde 3 hodiny. Potom som presla na sunar comlpex,ten jej zo zaciatku vemli chutil pila ho 700 ml denne,no teraz jej uz asi nechuti ked ho odmieta.

evii
8. júl 2013

@anett1411 Tak ked viac nechce,asi jej to staci.Asi by som to riesila,az keby nepriberala.Alebo skus zmenit znacku,mozno jej nechuti 😉 A napriklad ja kojim a nemam ani sajnu kolko mala vypije,ci 500,alebo 1500-netusim...
Mimichodom mame podobne vahy,my sme sa narodili 2110g a v 3mes. mala 4530g.

anett1411
autor
8. júl 2013

@evii mozno to bude asi tym,ze v nemocnici jej davali 3 tyzdne nutrilom,ja som jej potom davala hippko no a teraz jej davam sunar. Asi si zvykla,ze po case dostane nieco ine. Lenze som pocula ze nie je dobre ak sa casto meni mliecko... 😖
Inak s tymi vahami je to zaujimave 🙂 tvoja mala sa narodila predcasne?

evii
8. júl 2013

@anett1411 Ahaa,no tak potom neviem.
Nie,mne sa mala narodila 38+0tt,ale mala som problemy s placentou,prestala vyzivovat a mala v brusku nerastla.