3,5-mesačné bábätko vystiera ruku na brušku

zesaw
5. jún 2024

Ahojte...16 tyzdnova dcerka sa pred par dnami zacala otacat na brusko...od vcera som si vsimla, ze ked je na brusku a oddychuje (hlavku ma na podlozke), tak jednu ruku vystrie dozadu pozdlz tela...ked dvihne hlavku, tak ruku vrati dopredu na predlaktie...je to v poriadku? Mam ju nechat tak, nech ma ruku ako chce, alebo jej tu ruku upravovat?

januela29
5. jún 2024

@zesaw podľa mňa je to v poriadku aj moja to robila...

beata_k
5. jún 2024

@zesaw A preco nemoze mat ruku pozdlz tela?

zesaw
autor
5. jún 2024

@beata_k prve dieta, co ti poviem, v nicom si nie som ista 😀 ked som sa nad tym zamyslela, aj ja tak lezim 😀

beata_k
5. jún 2024

@zesaw Tak vidis 😉 Nechaj tak. Takych poloh este bude.

tamta
5. jún 2024

Kokso a ja som si myslela, ze svoju dcéru príliš pozorujem.. Vyhravas 😄

really8
5. jún 2024

16 tyzdnova😀😀😀

januela29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januela29
5. jún 2024

@beata_k presne to aj naša robí niekedy ze akrobaciu 😃😃
@zesaw vobec sa neboj ja mám tiež prvé ale to co vystraja niekedy až ja tomu nechápem a to ma len polroka.... 😃😃

januska12323
5. jún 2024

Nechaj ju nech leží ako chce.

mima1608
5. jún 2024

@januela29 som jediná ktorá po treťom mesiaci stratila pojem o tom, ktorý týždeň to má byť? 😂🙈

@zesaw joj, keby si videla v akej polohe spí moja 11 mesačná, tak by ťa vykotilo. Aj mňa vykáca občas... A to tých polôh už prestriedala až-až 😂

zesaw
autor
5. jún 2024

@mima1608 fotim ju kazdy tyzden, aby sme potom mali album, ako sa za rok zmenila, tak preto viem...ale tiez niekedy musim v kalendari ratat, aky je to vlastne tyzden 😀

januela29
5. jún 2024

@mima1608 no ja som po 12 týždni stratila pojem kolko tyzdnov ma 😃😃😃

mima1608
5. jún 2024

@zesaw uf, každý týždeň? Ja robím mesačne fotenia a potom si z tých fotiek chceme dať urobiť taký veľký obraz... Akože áno, od narodenia mám už v mobile cez 3000 jej fotiek, ale tak také pamätné robím mesačne, že ju pekne nastajlujem, urobím jej nejaké zátišie a hotovo - aj keď teda odkedy 4nožkuje, tak zátišie nerobím, ale naháňam ju po dome a snažím sa aspoň o jednu nerozmazanú fotku 😂

januela29
5. jún 2024

@zesaw ja moju fotím tiež každý týždeň a niekedy aj každý deň doslova😃 ale na album jej robím foto na deke s mesiacom ktorý má 😊

januela29
5. jún 2024

@mima1608 presne to aj ja mojej tak robím a tiež mi začína z deky utekať 😂😂😂 a popri tom akorbačné kúsky 😂😂😂

zesaw
autor
5. jún 2024

Ja osobne nemam rada nastajlovane fotky, skor momentky, takze iba viem, ze kazdu stredu musim urobit fotku 😀 a potom dopocitavam tyzdne 😀

mima1608
5. jún 2024

@januela29 áno, poznám 😂 a počkaj keď sa začne stavať a sama púšťať chodiť. Ja niekedy nechápem, čo dokáže stvárať. Takže nastajlované fotky už ani u nás nehrozia. Ja už mesiac rozmýšľam, ako ju na 1 rok odfotim pri balónoch s čelenkou na hlave... Fotka s tortou asi ani nehrozí, lebo hneď by skončila celá zapichnutá v nej 🙈

januela29
5. jún 2024

@mima1608 no na tie momenty sa teším teraz ju mam problém natočiť ako sa pretaca lebo ako zbada mobil tak ostane zaseknuta a začne sa mi smiať....
no tie detičky si vedia z nás robiť srandu....
ako my sme začali s prikrmami a ani poriadne v puse nemá a už mi vraví ze bebebe😀😀😀 až mam pocit ze ju to asi ani nikdy nenaučim... ze je to mňam mňam 😀

anavixy
5. jún 2024

@mima1608 kokos, ja som vacsinou nemala pojem ani kolko mesiacov 😂😂 hlavne po roku, bud mala rok alebo rok a pol alebo som vzdy povedala “v novembri mala rok/dva..” nech si rataju oni 😂

tamta
5. jún 2024

@zesaw a prečo to vôbec ešte vyjadrujes v týždňoch? Mimo fotenia tých fotiek.. Napr v tejto diskusii.. Len zvedavosť.. Nerypem 🙂

mima1608
5. jún 2024

@januela29 no to asi všetky detičky tak majú. Moja začína akurát stavať kocky a vkladať vkladačky. Samozrejme, v momente ako vytiahnem mobil, tak to pustí z rúk 🤦😅 veru nám to robia naschvál 🙈😅

@anavixy no po roku sa to už horšie ráta 😅

zesaw
autor
5. jún 2024

@tamta lebo som ju akurat fotila, tak som si to zapamatala a preto som to napisala...vobec som si nemyslela, ze kvoli niecomu nad cim som sa vobec nezamyslala, sa tu vyvinie taka diskusia 😀