22 mesačné dieťa sa bojí vysávača

14. okt 2020

Ahojte maminky máte aj vy takú skúsenosť že sa vaše dieťa balo vysávača alebo ohrievača? Mala ma 22 mesiacov velmi nehovorí no ked vidí vysávač alebo ohrievač tak bud plač, alebo sa bojí prejsť a iba na ruky sa ťahá. Nieje to divné ?

karhu
14. okt 2020

nie, to prejde

michellemary
14. okt 2020

Nie, nie je to divné, vekom to prejde, máme v rodine chlapčeka, ktorý sa v podobnom veku pár mesiacov takto bál práčky, ustalo to, keď bol starší.

dudka121
14. okt 2020

nie je to divne, moj maly sa bal vysavaca ako ohna, ani sme nemohli vysavat....nic.....teraz v poho 🙂

romanka_369
14. okt 2020

Moj maly sa tiez strasne dlho bal vysavaca hlavne toho rucneho maleho..ale vysavac chcel vzdy taky detsky a ked sa mu kupil bal sa aj toho😁.. Potom to nejak prešlo..

evkakozickova
14. okt 2020

Môj sa do teraz boji divných zvukov,hlavne takých hlasných ja sa na tom vždy zasmejem a pritúlim si ho.

pribinak
14. okt 2020

To prejde. Môj sa bál tiež. Bál sa že mu ideme odsávať sople.

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bagre
14. okt 2020

vyrastie a prejde to... niekto sa bojí psa, niekto šľahača, niekto splachovania záchoda 😀

euka210
14. okt 2020

moj sa bal tiez, ma 4r, uz je to lepsie, ale vsetko huciace ako vysavac, mixer, vrtacka, kosacka pred tym utekal sa schovat. Je citlivy, vyrastie z toho. ALe fen na vlasy ma rad, to ku mne behaju, aby som im ofukala ich kratke vlasy 🙂

akirlu
15. okt 2020

Moja dcera sa vysavaca priserne bala, neskor sa strasne bala susica na ruky. Bola hroza s nou ist na zachod niekde v nakupnom centre a to mala uz takmer 6 rokov. Teraz sa uz vysavaca neboji, uz aj sama minule kusok vysavala. Len trpezlivost, dieta z toho vyrastie.