20 mesačné dieťa a babka

lolita555
1. máj 2016

ahojte chcem sa spýtat jednu vac ak ste sa stým niektora stretli, mam 20 mesacne dieta byvame v jednom dvore s mojimi rodicmi cize sme spolu v kontakte velmi casto. mam prve dieta a neviem ci je to normalne ale maly ked sme doma je len moj cecik ale akonahle sme pri babke mojej mame tak koniec nexistujem nechce od nej ku mne a ked sme u nich v dome tak ma vyhana od nej nervy ma ze som vobec tam. len baba a baba. ja neviem ci je to normalne a ci sa to zmeni niekedy ale som toho dost nesstasna. viem ze dieta nebude na mne nalepena stale ale je to ok ked sa takto sprava, strasne ma to boli ako matku ze ked sme spolu tak som jedina a ked babka koniec sveta. je to zvlastne ze si vas vlasne dieta ani nevsimne ste pre neho vzduch dakujem

jancika275
1. máj 2016

Ahoj, môj dvojročný syn je taký istý. Tiež bývame s rodičmi v jednom dvore. Keď sme u nich, tak si ma syn ani nevšimne a tiež ma vyháňa. Ja to beriem tak, že si môžem aspoň chvíľu oddýchnuť 🙂

mima4
1. máj 2016

@lolita555 je to uplne normalne, nechaj priestor len pre neho a babku 🙂 a jasne ze ta lubi. Tes sa ze maju taky krasny vztah, a zatial ten cas vyuzi pre seba, daj si kupel, citaj si knizku, ci sprav si nejaku maskrtu 🙂

jana_eyre
1. máj 2016

@lolita555 jasne ze to je normalne - ved babku lubi, tak si uziva jej pritomnost.. dieta pozornost este nevie tak delit medzi viacerych ako dosplely clovek, to sa nauci casom..

lolita555
autor
1. máj 2016

dakujem dievcata velmi si vazim vas nazor, ja som rada len si myslim ze keby ho tam neham aj cely den ani o mna nezakoplne to ma trapi ci by som mu vobec nechybala. ja neviem preco mam take pocity sama na seba sa hnevm zato 😒

priora
1. máj 2016

@lolita555 mi ked sme u svokry maly si ma ani nevsimne.,, aj ked tam bol cez vikend ani si nevsimol ze s nim niesom, babku ma velmi rad ja sa s toho tesim 🙂 ze sa lubia 🙂 ja si aspon trosicku oddychnem,

siska53
1. máj 2016

@lolita555 jezis,to je uplne normalne spravanie,nestresuju.

nicolle21
1. máj 2016

Nas bol v tom veku taky isty a teraz ma skoro 3r a uz ma zase hlada 😀 to je len prechodna zalezitost a ja vravim, ze furt je to lepsie ako keby bol ustrachany a bojazlivy a v kuse na mne nacapeny

livocka21
1. máj 2016

@lolita555 normalka

misel0806
1. máj 2016

@lolita555 nic sa neboj este bude na tebe visiet a budes rada ked budes mat chvilu pre seba.....babky su babky no su aj take co o svoje vnucata nemaju zaujem...😀