20-mesačná dcéra si začala búchať hlavičku o zem

larra15
14. júl 2023

Ahojte chcem sa vás spýtať moja 20 mesačná dcéra si začala búchať hlavičku o zem alebo iné povrchy,matrac atď, rozprávať ešte nevie rozumie všetkému keď sa jej niečo nepáči tak si ide buchnúť hlavičky, robia to aj vaše deti,neviem či je to obdobie nikdy pred tým to nerobila alebo je to od zúbkov lebo jej idú očné zuby

mamusa123456789
14. júl 2023

@larra15 môj bratranec to robil približne v 2-3 rokoch,preco to robil, to neviem, ale dnes je z neho vyštudovaný ITckar, vo veľmi vysokej pozicii

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larra15
autor
14. júl 2023

@anetkaadamko bucha si hlavičku smerom dopredu

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
060106
14. júl 2023

Moja bude mat v septembri 2 a tiez si bucha hlavičku ci o zem sprchac dvere skriňu proste co je nablízku ale všimla som si ze to roby len ked nervaci ze jej nieco zoberiem alebo nieco nedovolim alebo ju dam do kociara aj tam si bacha hlavičku na čele ma aj modrinky čítala som ze takto deti prejavujú svoje city my to vieme povedať a oni nie tak dufam ze to prejde ale som rada ze to nerobi len moja ale aj ine deti😊tak asi musime len vydrzat

larra15
autor
14. júl 2023

@060106 Tak to som rada , že ste ma ukludnili, dievčatá 😘

surama
14. júl 2023

@larra15 Aj moj to robi, ale uz nastastie coraz menej, v poslednej dobe som si to uz ani nevsimla. Ale tiez to robil, ked som mu nieco zakazala, tak z trucu...na nervy no....a este tak niekedy, ze chcel co najsilnejsie, aby akoze mna potrestal. No bala som sa strasne a radsej som ho schmatla hoci sa hadzal. Ale vidim, ze uz to prechadza....a cakam, co dalsie nas caka 🙈😃

zuz987123
14. júl 2023

@larra15 moja to robila. Raz neodhadla a poriadne buchla o zem. Mala aj modrinku. Odvtedy to už nespravila

any3108
15. júl 2023

@larra15 môj to robieva, intenzívne to robil medzi 10-12 mes. o zem, keď sa mu niečo nepáčilo, potom prestal a teraz má 16mes a začal to robiť znova ale o dvere napr. Ale buchne len raz a začne plakať. Robieva to keď je nervózny alebo sa mu niečo nepodarí alebo mu niečo nedám čo chce

larra15
autor
15. júl 2023

@any3108 mne to síce začala robiť až teraz ale tak ako vravíš keď dačo chce alebo nepáči sa jej to aspoň viem ,že nerobí to iba moja malá ,že dúfam ,že to ako to rýchlo prišlo aj odíde a nebude to už robiť

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larra15
autor
15. júl 2023

@anetkaadamko dak dúfajme ,že s toho vyrastu

niekapitalizmu
19. júl 2023

@larra15 aj ja by som si keby moja mama prispieva na modry konik