2 ročný syn sa zmenil k horšiemu. Čo mám robiť?

galioska
16. aug 2010

ahojte
mozno tu taka tema je, ale ja by som pokecala s mamickami, ktore maju take dieta doma
syncek ma 2 roky, , zle spava od malinka, donedavna kojeny(non stop) 2 mesiace sa pyta na nocnik , uplne bezproblemovy a rychly priebeh z plienky na slipky ale poslene 2 tyzdne sa pocikava a je neskutocne ale neskutocneo zly, budi sa nervozny , hra sa ale nervuje pri tom.....ma aj sestricku, nieje jedinacik.....
cim dalej tym je protivnejsi, uz mi ho ani nikto nechce strazit, kazdy sa ho ,,boji,, rozmyslam nad skolkou alebo bojim sa,ze mi ho po tyzdni,,vyhodia,, 😝
potrebujem povzbudenie a rady od mam, ktore maju take dieticky, dakujem

lalus
16. aug 2010

galioska...nejdú mu zúbky? tie posledné stoličky 😖 môj jakubko ich ešte napr. nemá a pri trojkách bol niekoľko týždňov tiež na nevydržanie 🙄 tak sa teším na tie posledné 5ky
to s tým návratom k pocikávaniu sme mali po krásnom nočníkovom mesiaci aj my - to je bežná regresia (vďaka Bohu dočasná) u detičiek a nemusí to súvisieť s tým, že je "zlý"
no a múdre knižky hovoria, že okolo dvoch rokov je zase nejaké citlivé obdobie...podobne ako okolo 8 mesiacov bolo obdobie silného pripútania sa...tak že vraj okolo dvoch rokov sa zase v tých našich krpcoch niečo "láme" 😖 u nás sme sa napríklad vrátili k uspávaniu...a to už pekne a bez cirkusu zaspával sám na obed i večer....

držím palce

galioska
autor
16. aug 2010

jej labus dakujem si ma ukludnila 😉
veru este posledne 5ky nema, tak snad to bude tym, strasne mu tecu slinky, neuveritelne ci mu zubky idu ci nie to ma od narodenia, my stale pozivame podbradniky ☹
tak to pocikavanie som citala,ze to tym treba prejst len mu netreba dat plienku..........no tak snad sa to casom napravi, lebo je to fakt na nevydrzanie 😒
uspavat sa u nas nemusi ale to vstavanie pocas spanku, nepreberie sa ale jeduje sa, lebo uz nedostava cicik, ako keby mu to chybalo len nedavno sme prestali 🤐

junovka
17. aug 2010

@galioska obdobie vzdoru a trucovania 😉

vodnarky
18. aug 2010

tiez si myslim...bud su to zubky,alebo prislo obdobie vzdoru... 😉 ..neboj,vsetko prejde.. 🙂

galioska
autor
18. aug 2010

no baby , netesim sa tomu, tak ale dufam,ze to prejde 😝
zas ma trapi, ze sa prestal pytal, opyta sa 1-2na den a ostatne sa pocika 😒 co s tym? 😕

lalus
18. aug 2010

galioska, vydržať. náš sa krásne pýtal mesiac a potom z ničoho nič prestal - pocikávanie trvalo 6 týždňov a potom pozvoľna ustupovalo....počas tých týždňov som ho dávala cikať ja (vonku+dnu) v pravidelných intervaloch - samozrejme, že sme mali aj dosť pocikaného oblečenia, ale keď som ho už posadila, tak sa v pokoji vycikal.