2-ročný syn musí mať stále obuté ponožky

11. júl 2023

Moj syn musi mat stale obute ponozky, aj v noci. Ked sa nahodou vyzuju je nervozny. V interiery vydrzi chvilku chodit bosy, ale potom je nervozny. Vonku nie je sanca, aj teraz v horucavach. Mate s takym skusenost?prejde to?

bluka2
11. júl 2023

A skúsila si mu ich tak 2 dni nedať? Podľa mňa by si zvykol

ruzovakrava
11. júl 2023

Dvojročné deti majú všelijaké maniere. Kniha by sa dala napísať. Jasné že prejde. Nerieš 🙂

doriiis
11. júl 2023

Ja som tak tiež na tom.Spim v ponožkách...v zime,v lete,stále.Bez ponožiek nezaspím.
A aj cez deň mám väčšinou ponožky.V zime aj dvoje.Je mi rýchlo zima na nohy a nerada chodím bosa

terezia1105
11. júl 2023

Moja dcéra tiez od babetka stále ponožky teraz má 9 a stále ich musí mať neznesie byť bez nich ani na noc si ich nedá dole

autor
11. júl 2023

@ruzovakrava ano slovo maniere to dobre vystihuje, diky

autor
11. júl 2023

@bluka2 urcite by si zvykol, len my by sme to nevydrzali ten jeho narek

0silvia0
11. júl 2023

Mam to tak isto ako @doriiis, musim mat ponozky, neznasam bose nohy. Preco by to tak nemohol mat 2rocny?

krasolienka1
11. júl 2023

Ja napríklad ani v zime si nedávam doma ponozky a trojročný syn mi povie mami daj si ponozky bude ti zima na nohy on spi aj v ponozkach

koniarova
11. júl 2023

A prečo to vlastne riešiš? Nemôže byť stále v ponožkách?

autor
11. júl 2023

@0silvia0 ja len kvoli tomu, ze ani v tomto teple si nechce nozky vyvetrat. Ani sandale na bosu nohu nehrozia.

0silvia0
11. júl 2023

No tak bude mat nevyvetrane nozky, kup mu tenucke bavlnene ponozky a vsetko bude ok. Fakt nemusis toto riesit.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. júl 2023

@elizabet173 kupat sa v bazene nechce, tak ho nenutime. Ked si zamoci nohy s ponozkami, tak ani tie mokre nemozeme dat dole. Jedine, ak hned dame suche.

dejna_
11. júl 2023

Ja mám 35 a nosím stále ponožky 😅🤣aj v šľapkách vonku ( na verejnosti volím topánky kde môžem mať ponožky ) a na noc aj zateplené 🫢. Každopádne je to len obdobie, to prejde u detí..
Ja mám večne zápal močových ciest 🫣, takže u mňa chvíľa bez ponožiek a už mám problém 😬.

syslik81
11. júl 2023

kup mu kvalitne ponozku a noha sa potit nebude .. hold je ponozkovy .. pockaj az sa ti bude nevesta stazovat ze ma ponozku pri sexe 😝

zuzinka888
11. júl 2023

Neboj prejde to. Mojemu sa zrutil svet, ked som mu obliekla kratasy. Ani za svet. Hodinu bucal- riadne teatro, potom si cupol a kratasy natahoval k clenkom. Esteze u nas trva leto 2 tyzdne. To divadlo urcite prezijem.🤣🤣

andrejka1974
11. júl 2023

Moja zase ponožky doma neznáša vždy ich dá dole leto zima stále má holé nohy a to ma 11 síce je autistka ale proste toto ma roky a pančuchách dávať nemôžem nikdy hneď by boli roztrhnute

euka210
11. júl 2023

Moj skolkar v maji chcel mat este pancuchy 🤦‍♀️...alebo vsetci uz kratasy a on za nic na svete 🤦‍♀️ ...ponozky u 2r su este v pohode 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiumen
12. júl 2023

Aj ja nosím stále ponožky - či je leto či je zima, celé dni aj noc 😁 ja som bez nich chorá 🤣 nemám rada bosé nohy.

letfenixa
12. júl 2023

Lepšie ako bavlnené sú bambusove, prípadne tenucke merino.

mibel
12. júl 2023

Mojho to nepreslo , uz ma 13

katka700
12. júl 2023

Pokiaľ ide o jediný 'manier' tak by som to neriešila. Ako radia baby kúp mu kvalitné ponožky v ktorých sa tak nepoti noha😊

marcella1979
12. júl 2023

ahoj.moj 3r. si dava ponozky dole.akonahle mu chcem dat sandalky, krici: kde sú moje ponožky? bose nohy do sandalok ani nahodou...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petko81
12. júl 2023

@doriiis aj ja tak isto 🙂

marcella1979
12. júl 2023
andrea2022
13. júl 2023

Ponožky nosím odkedy si pamätám. Uprednostňujem topánky v ktorých ich môžem mať. Nepríjemne sa mi potia nohy, ale nie z tepla. To znamená, že v zime je mi na ne o to viac chladno, v lete by som šľapky hádam aj stratila a mala hneď nohy ako od blata z prachu. Starší syn bosí ani na krok odmalička, ani sandále nikdy nechcel. Neriešila som 🤷