2-ročná dcéra ma odmieta

janicko17
10. aug 2024

nestastko
moja 2 rocna dcera ma odmieta, prijima ma iba ak sme sami spolu, po prichode matky ma nepozna, nechce sa so mnou hrat, uspavat ju potom moze iba mama a aj krmit, vsetko ss toci okolo mami, neobjima ma nechce odomna proste nic ani ruku mi neda iba ked hlasnejsie prikazem inak nic, dalsi problem svokrovci snimi sa hra uteka za nimi smeje neodmieta ich a mna znova nepozna a nechce ma ani vidiet a ani si na mna nespomenie v ich pritomnosti, ako nahle prideme ku mojim rodicom odmietanie je na stole, pomaly uz sj rozprava tak povie ze baba nie dedo nie, v horsom pripade za rozplace, ide za mamou ani za mnou nepride a iba s mamou travi cas
je to smutne ze vlastna dcera nejde za mnou ako za otcom a nejde ani za mojimi rodicmi nechapem. moji rodicia sa ma pytaju ze ci aj do svokrovcami robi taketo dovadlo tak hovlrim ze nie tak moji rodicia su smutny a hoc je to ich vnucka mam pocit ze rezignovali
musim nieco zmenit no neviem kde zacat
za kazdu radu dakujem

30katrusa40
10. aug 2024

@janicko17 u nás to bolo rovnako. Skrátka z toho vyrastie. Trvalo to do cca 3 rokov. S ktorými stsrkymi trávi viac času ?

petamich
10. aug 2024

Je to iba obdobie nic viac a nic menej

janicko17
autor
10. aug 2024

@30katrusa40 tak neviem ona za mnou ako za otcom sama od seba nepride, v pritomnosti matky a jej rodicov ja neexistujem nemozem ju ani nakrmit ani za ruku zobrat ani vonku nechce ist so mnou no proste nic, iba ked nik iny neni po ruke som dobry aj ja
cas travia na rovnako ani jedny nie su ukrateny
strasne ma to boli ak ked som chlap neviem to prehryznut

kristinka92
10. aug 2024

@janicko17 a si s ňou na rodicaku ty ak to chápem dobre? manželka pracuje? lebo u nás je to zas presne opačne, ja som s nimi a akonáhle dôjde tatko u prace akoby som neexistovala - skratka ten rodič ktorý pracuje im je vzácnejšie ako ten rodič, ktorý je pre nich “istota” že tam bude stále

janicko17
autor
10. aug 2024

@kristinka92 nie ja pracujem a zena je doma snou doma ked pridem domov z prace akoby som ani doma nebol nepride ma ani privitat nic ledva sa na mna pozrie

cyberk
10. aug 2024

Si pre nu nudny, musis si s nou vytvorit unikatne aktivity, ktore s mamou nerobi.

luccija
10. aug 2024

@janicko17 to prejde...kúp jej niečo nové nálepky, knižku a skús s ňou tráviť čas iba sám, ale nevynucuj si to.Vztah so ženou je v poriadku, nehadate sa?

30katrusa40
10. aug 2024

@janicko17 to prejde neboj. Keď si jej dobre aj ty keď si s ňou sám tak ju vezmi von. Posad ju na bicykle choď sa s ňou voziť. Dcéra bola rovnaká aj čo sa týkalo otca. Teraz má 9 a je jeho partačka . Prejde to neboj. Len sa s ňou snaž tráviť čas. Najlepšie bez maminy . Ked jej dovolíš aj niečo čo mama zákaze budeš za hrdinu. Mamina to prežije a ty budeš v jej očiach kamoš.

svetlonos
10. aug 2024

@30katrusa40
to je pekná kravina 🙈🙉 mama zákaze on dovolí a super?? Už si počula o kupovaní sibpriane deti?
Nejednotna vychova akurát spôsobí prusery zbytočné.

svetlonos
10. aug 2024

@janicko17
pocuj a keď prídeš domov, žena ta privíta? Dá ti pusu obijme ta a ty ju? Ha sa snažím vzdy i keď nie vždy stihnem prvá lebo starsi už letí ku dverám keď muž príde. So zenou aky mate vztah a kolko času tráviš s malou?
Muž bol mesiac doma a maly bol zrazu len s nim. Ja som si mohla v klude vyložiť nohy a čítať, čokoľvek. A keď s tebou nema problem sama, je to v pohode. Neboj lubi ta veľmi, a bude lepšie. Skus sa jej viac venovať, možno aj spolu so ženou.

svetlonos
10. aug 2024

A pozri na youtube Jiří Halda, krásne vysvetľuje výchovu a vzťahy v rodine 🙂 Možno ti to pomoze.

30katrusa40
10. aug 2024

@svetlonos u nás bol táto hrdina. Pomohlo to. To že sme sa dohodli predtým čo áno a čo nie už mala nemusela vedieť. Mala si taký problém s dieťaťom ?