2-mesačný syn už tri dni hnačkuje.

lucialucka456
7. apr 2020

Prosím vás už som fakt zúfalá. Malý (2m) mi má už 3 deň hnačku vôbec mu nepomáha ani nehnackuje menej kus. Ešte ani nedopapa mliečko mu to z neho vychádza akurát keď doje tak samozrejme plače že je hladný a tak to ide dookola. Za doktorkou vraj nemám ísť keďže berú iba tie ktoré na infúzie chodia. Bola som s ním na pohotovosti kde mi tiež kvapky predpísali ( hilak,smekta)a nemá vôbec jesť mliečne a má mat diétu. Skúšala som mu od odporúčania lekára dávať prevarenu ryžu, prevarenu mrkvu ale ani za toho... Nechce a plače stále. Už naschvál som počkala nech je kus haldnejsi tak z mrkvovej vypil maximálne 30ml a zaspal a už na ďalší krát zas nič. Idem snim zajtra za doktorkou keďze už nevie. Čo ďalej. Ale aspoň čo mu mám dať na noc ?? Ani do nemocnice s ním nemám chodiť ,"( kým není akútny prípad!!!!!!) Nehorázne toto!!! Už fakt neviem čo ďalej

karhu
7. apr 2020

neviem ci take male moze, ale skus este po lyzickach osladeny cierny caj, ak sa to nezlepsi tak nemocnica a nenechat sa odbit, trvat na infuzii, asi by som necakala do rana ..nas raz 3 dni horuckoval, jedol a pil minimalne, boli horucavy, na pohotovosti nam dali antibiotika, zacal hnackovat, hned som ho brala do nemocnice..mali vyhrady, trvala som na svojom, vzali nas, hned dali 2 infuzie..take male sa dehydruje rychlo drzim palce

malfea
8. apr 2020

@lucialucka456 ahoj, ako ste dopadli? Podľa mňa hnačkujúce také malé bábo je akútny prípad - dehydratácia, strata živín...

lucialucka456
autor
9. apr 2020

@malfea
@malfea na diéte musí byť,bez mlieka!! Takže rozmixovana mrkvu+ prevarena ryža, samozrejme sa stoho chudák nenaje, a dehydrovaný našťastie není. Čakáme na výsledky stolice

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz