2,5 ročné dieťatko v novej izbičke

myshalka
10. dec 2012

Baby uvítala by som vaše rady resp. skúsenosti, ako ste postupovali alebo ako u vás prebiehalo zvykanie si dieťatka na novú izbičku.Presťahovali sme sa teraz z 1i do 3i a hneď prvú noc som ju tam dala spinkať.Prvé tri noci sa zobudila len raz nad ránom,prišla som ju pomojkať a spala do rána,ale posledné dve noci sa proste zoberie a príde medzi nás do spálne..ako postupovať čo najlepšie, aby ani nemala pocit,že je odstrčená,ale zase nechcem jej úplne privoliť vracať sa ku nám...ďakujem za všetky postrehy 🙂

ewca
10. dec 2012

My sa teraz budeme stahovat do domu, tak tiez chceme spojit stahovanie s osamostnatnenim dcery v jej izbycke novej, dcera bude mat 2 roky...tak som zvedava...ja ako decko som k rodicom chodila veeeeelmi dlho...a napr kamosku co mam , tak jej 2 rocna dcera jedneho krasne dna povedal, ze ona je uz velka a chce ist spinkat do svojej, ale tiez ze nad rano k nim pride... ja si myslim, ze je uspech, ze tam vobec chce ist spinkat 🙂 ona si zvykne, neboj

ikke
10. dec 2012

moj tiez k nam chodi, ak je menej nez 5:00 rano, zoberiem ho do jeho izby a som pri nom chvilu, kym nezaspi, ak je viac nez 5:00, necham ho spat medzi nami, tu 1,5h to radsej vydrzime, inak by som ho uspavala mozno aj pol hodinu az hodinu, ak by som ho vobec uspala... 😅 nebude k nam chodit vecne a este na tieto casy budeme s laskou spominat 😉

myshalka
autor
10. dec 2012

VEĎ TOTO...Keby bolo na mne, tak spí stále s nami...2roky som s ňou bola sama, a sme na seba dosť naviazané...napr ja aj moja mladšia sestra sme obe šli do svojej izbičky keď sme mali po 2 rôčky, a pohoda...hmm...dúfam,že si zvykne postupne 🙂