18 mesačný syn nechce zaspávať sám

la116
13. dec 2013

Ahojte baby. Vedeli by ste nám poradiť? Máme 18 mes.syna, ktory doteraz zaspaval sám. Dali sme ho vždy do postieľky s fľašou mlieka, ked dopil nás zavolal, dali sme mu cumel a moje pyzamo a hneď zaspal. Teraz , trva to už asi tak týždeň a pol , ked ho dame do postieľky stále plače a plače. Uspime ho jedine vo vajíčku hompalanim. Stále dodrzujeme režim všetkého ako doteraz. Aj v noci keď sa zobudí na mliečko, ktoré aj hneď vipije, nechce spať. Keď ho dáme medzi nás do postele sa ešte min.hodinu mrvi kým zaspí. Nikdy pred tým to také nebolo. Máte niekto s niečím takýmto skúsenosti? Ďakujem

luba28
13. dec 2013

@la116 neidu mu zubky????nahodou,....skus dat vecer panadol sirup a uvidis,.....mozno ho nieco boli a zubky zvyknu vecer,alebo v noci,....

la116
autor
13. dec 2013

Aj to som myslela. Lenže on už má 16zubkov a tie posledné štyri vraj vychádzajú o dosť neskôr.

luba28
13. dec 2013

@la116 aj nas ma uz 16,...tak potom neviem,ale ten panadol by som skusila,ved on ked nic tak neposkodi,....

kika3010
13. dec 2013

....

la116
autor
13. dec 2013

Aj ten sme skúšali, možno ešte raz vyskúšame a uvidíme. Ešte pred tým ako to začalo raz večer vrackal potom mal hnačku a týždeň sme mali dietu. A na to sa to všetko začalo. Mohlo to zavinit niečo z toho?

libunec
30. dec 2013

Ahojky,zdravim.Je uz lepe?Muze to byt zoubkama,mam17mesicni holcicku a jak ji zacinaji rust ma hnacku.Zoubky vylezlou az tak za mesic.Pokud ma takove stavy pomahaji ji homeopatika z camilky,ktere ji uklidni.To toceni v noci muze byt i rustem.Trva to tak tyden a sama se uklidni.