16-mesačný syn ma dáva na druhú koľaj

31. júl 2022

Ahojte, neviem, ci ste zazili nieco podobne, ale trha mi srdce. Mam 16m synceka a kedze byvame 500km od rodicov, tak sme k nim prisli na 2 tyzdne. Syn na mna doma uplne dal na vedlajsiu kolaj, a iba dedko, babka a krstna (moja sestra). Odomna doslova utekal..... 🙄
Teraz sme sa vratili domov, a necitim este stale to puto medzi nami. Dal mi dnes napriklad pusu sam od seba, ale ked ho aj hladkam pri zaspavani, da moje ruky prec. Nenecha sa mi a nechce sa mojkat...... 😭
Dufam, nebude to trvat dlho......

zdenka11081983
31. júl 2022

No ja neviem co som ja za matku, no ja by som bola rada keby môj syn babka, dedko, tetka a ja mam chvíľku pre seba 🙂 a to syna fakt milujem..

bajka16
31. júl 2022

To je úplne normálne správanie dieťaťa. S nimi je minimum. Ty si mama, s tebou je stále. Ľúbi ťa neboj, len keď prídu ľudia s ktorými je málo, tak si vychutnáva ich pozornosť. Normálna vec.

valena01
31. júl 2022

Ahoj. Môj starší syn ma stále dával na druhé miesto,odkedy sa začal prejavovat,vyháňal ma, jeho prvé slovo bolo tata a proste tatik bol jednotka.Ja som z toho bola zufala prešlo to s príchodom druhého syna, mal vtedy 23mesiacov, ale nikdy to nebol taký ten mojkacik, len ma prestal odhanat. A teraz má pomaly 8 a mám ho u seba skoro stále, chce sa stiskat, mojkat, až je toho niekedy priveľa. Prejde ho to neboj a vydrž. Viem ako sa cítiš, bude dobre...

ruzasipova
31. júl 2022

Normalne dieta. Siel za tymi, s ktorymi je malo.

malapepka
31. júl 2022

Moj syn mi tieto prazdniny povedal, ked boli u starych rodicov sami. Doteraz som tam vzdy bola na prespavacku aj ja. Teraz si to uzili bezo mna. A syn mi hovori: "Maminka, asi to bude krute, co ti poviem, ale nam u babicky a dedka bolo bez teba strasne dobre." 🤣A to su pritom moju cuckacikovia, neustale sme spolu, venujem sa im, mame pohodicku.
Mna to vobec negativne nezasiahlo, prave naopak, velmi ma tesi, ze im je u st.rodicov dobre, ze uz na mne tak nelipnu. Svoje deti milujem, no je dolezite si dopriat aj vzajomny oddych.

cervenaruza123
31. júl 2022

Ja to mam podobne. A ked sme doma s dcerkou same (1,5 roka ma), tak bezne sa nudi a zacne sa pytat na inych ludi a chce za nimi ist 😀 . Mama je tu vzdy, je to istota, ale svet potrebuje objavovat inde a ucit sa spolocenskemu kontaktu tiez. Ked som bola prec par hodin, potom ma nadsene privitala, inokedy taka nadsena nebyva 😀 . Je to normalne, aj ked mamky z toho trochu zaboli srdce. Ale je to vlastne zdravy vyvin dietata. Je super, ze objavuju svet a dokazu si uzivat cas aj s inymi ludmi a nie su zavisle od mamiek. Aj ked aj to este moze prist 😀

karhu
1. aug 2022

si ako ako nezrele rozmaznane dieta..ja ja jaaaaa
toto je o malom, ze travil cas aj s niekym inym, s rodinou a zdravo sa na nich na chvilu namotal..po par dnoch to prejde, ale tvoja malichernost asi pretrva😕