15 dňové bábätko nechce spávať

twitinka
5. máj 2015

Moja dcerka ma 15 dni a nechce mi spavat... kojim a som po cisarskom... zo zaciatku som dokrmovala a na 10 den sa mi naliali prsia a zacala som vyhradne len kojit. predtym mi spavala lepsie, no polednych par dni mi nechce spavat. predtym som ju prebalila, nakrmila, odgrgla a dala do postielky a spala 3 hodinky. teray prebalim, nakojim, odgrgnem a zaspava uz pri odgrgavani, ale ked ju polozim do postielky, tak hned otvori oci a kuka... neplace hned, az za par minut ked ju nevezmem na ruky a potom ked uz place tak jej musim dat zase prso aby sa ukludnila... je vidno ze je uplne unavena, ledva drzi oci otvorene, ale nezapi... skusala som vsetko, citala som jej, spievala, chodila s nou, hojdala, cicikala, nechala len tak lezat, zabalenu v perinke, rozbalenu v postielke, na rukach, na prse... vsetko ale stale nechce spat a pritom je uplne unavena... mne je to luto ze je taka unavena a nemoze zaspat... co mam robit?

siska53
5. máj 2015

@twitinka satku?

monuska342
5. máj 2015

@twitinka urcite satka chce byt pri tebe

moni244
5. máj 2015

Mne pomohol jedine kocik, von a prechadzat sa s nou, nezastavit, to prespala aj 3 hodiny, doma zaspala na prse, nechala som ju spat tak ako zaspala, potom prso pustila, neprekladala som ju, ale doma pospala tak max. 30 minut

twitinka
autor
5. máj 2015

Nad satkou som uz rozmyslala ale neviem si dost dobre predstavit s nou fungovat doma... Mam tym na mysli chodenie na zachod a varenie a upratovanie... Ci to by som ju v satke len uspala a potom dala do postielky? Myslim si z e to by malo asi rovnaky efekt ako uspatie na prsu a polozenie do postielky, ci?! Neviem ako sa to robi s tou satkou ze kedy, ako casto a na ako dlho sa nosi babatko.

domak2
5. máj 2015

@twitinka babatko v satke mozes nosit kolko len chces, len tam musi byt spravne uviazane a vtedy sa da robit co chces aj po byte 🙂 Skus skupinku o noseni. Moja bola presne taka ista, ja som to riesila tak, ze bola proste pri mne stale, bud na rukach, alebo na posteli. 🙂 Neboj bude to lepsie , aj ked nie zajtra 😅

kristinkahugo
5. máj 2015

Syn mi spal iba v kočíku. Do 5 teho mesiaca som mala zaparkovaný kočiar v spálni a iba tam zaspal.

zarica
5. máj 2015

@twitinka praveze keď ju máš v satke môžeš poupratovat, navariť, wc tak isto nie je problém ;) mne to teda veľmi uľahčilo život s novorodencom, tiež chcel byť stále na rukách