14 mesačnému dieťaťu sú trocha veľké snehule Demar

maaji
3. nov 2020

Dobrý večer prosím chcem sa spýtať môj synček ma 14 mesiacov ,kúpila som mu detské snehule demar no ma ich trocha na nožičkach veľké , už chodí ,tak neviem či sa mu v nich chodí zle.

nikpa
3. nov 2020

@maaji Syn ich nosí, má dobre číslo a tiež sa mi zdá na pohľad že má o dve čísla väčšie, možno len tak mohutne pôsobia na nohe.

maaji
autor
3. nov 2020

@nikpa No neviem lebo keď mu chytím špičku na topanke tak má tam dosť voľné

nikpa
3. nov 2020

@maaji tak ale to už musíš ty vedieť, my ti tu nepovieme či sú mu topánky velke alebo nie. Nemáme veštiacu guľu, teda aspoň ja nie.

maaji
autor
3. nov 2020

@nikpa nie jasné že nie, len chcem názor že či môže mať o trocha voľnejšie 14 mesačné dieťa pretože len teraz začal chodiť či mu to nieako neprekáže chodeniu.

kristina2412
3. nov 2020

Záleží od konkrétneho dieťaťa, niektorým nevadi vacsi nadmerok ,ale su aj deti ktore pri väčšom nadmerku zakopavaju, padajú. Vo všeobecnosti by som kupovala zimné topánky s nadmerkom okolo 1,2-1,5 cm, viac urcite nie.

maaji
autor
3. nov 2020

@kristina2412 ano trocha zakopava keď chodí

nikpa
3. nov 2020

@maaji podľa mňa tie denmar snehule sú síce lahke a ohybné ale vyzerajú ako čižmy na Mars 😁 aj môj maly v nich tak divno chodí a má dobré číslo. Zakopava aj v inej obuvi?

maaji
autor
3. nov 2020

@nikpa Nie v inej nezakopava .
A ano máš pravdu su ľahké a ohibne ,ale na nožičke vidno ako kebi bolí väčšie a taške, aj tenisky mu kupujem o jedno číslo väčšie lebo predca nožička rastie ale v nich nezakopava

mimer
3. nov 2020

No takto moja nosila v zime 24/25 s tou vlozkou ale ked boli bez vlozky tak 23/24 tusim tak bolo cislovanie,pretoze ta vlozka zaberie alebo uberie dost miesta a su dost siroke

nikpa
3. nov 2020

@maaji keď v iných nezakopava tak je to v tých snehuliach.

maaji
autor
3. nov 2020

@nikpa ano, radšej mu kúpim presnú veľkosť.

maaji
autor
3. nov 2020

Ďakujem za rady 🙂

jankapepe
4. nov 2020

@maaji keď ich má obuté daj mu nôžku dopredu a za pätu daj prst....koľko presne má volu?

maaji
autor
4. nov 2020

@jankapepe asi tak centimeter možno trošičku viac