13 mesačná dcérka sa v noci stále budí

monikatopolcany
6. aug 2020

Ahoj žienky. Mám problém a už naozaj neviem čo robiť lebo som skúšala už asi všetko a začínam byť na prášky. Ide o to, že (dcérka rok a mesiac) sa mi v noci stále budí. Cez deň spapá toho dosť a v noci bola donedávna kojená. Nakoľko sa mi však znížila tvorba začala som dávať 2x v noci (raz ako večeru a raz počas spánku) UM ( dr schválila že takto je to ok, viac nedávať môže zaťažiť). Napriek tomu žiadna zmena. Stále sa mi v noci budí. Kým som kojila dala som cicu a spala ďalej ale aj to bolo o hubu lebo sa budila stále a teraz to isté akurát mi vyvstal nový problém lebo ju už nedokážem uspať na cice musela som ju začať dávať do kočíka (čo mi už príde na hlavu ale nič iné mi neostáva) a tak ju zas ukolísať do spánku. Robí mi to od narodenia žiadna zmena ani po regresiách ani po príkrmoch ani po ničom.. počas horších nocí je schopná vstať aj 3x za hodinu, počas "lepších" raz za hodinu. Už nevládzem. Poraďte prosím čo robiť

adkamladka
6. aug 2020

@monikatopolcany Ak dcerka prospieva a ma primeranu vahu a vysku tak by som ta len povzbudila, ze treba vydrzat. Su aj takto "narocne" deticky. Ale urcite by som to konzultovala HLAVNE s pediatrickou. V tomto veku vies uz prisposobit aj tuhu stravu potrebe dietatka.

monikatopolcany
autor
6. aug 2020

@adkamladka malá prospieva, stravu konzultujeme s lekárkou, tam je všetko ok. Cez deň nepozerá tv, nemá veľa cukrov pred spaním.. stravou to byť nemôže lebo to nie je problém od začiatku prikrmov ale celkovo od začiatku všetkého.. dúfala som že po zavedení UM začne spať lepšie

adkamladka
6. aug 2020

@monikatopolcany Tak by som radila len vydrzat ak to mas vsetko uz s lekarkou odkonzultovane a pedpokladam aj vyskusane zprava zlava... Su taketo narocne deticky co nespinkaju celu noc aj do 2 rokov...Zatial pevne nervy prajem a skus mysliet na to, ze v tom nie si sama

monikatopolcany
autor
6. aug 2020

@adkamladka úprimne dúfam že prv lebo bez kávy už nefungujem.. ďakujem za podporu ❤️

proximaa
6. aug 2020

@monikatopolcany my sme na tom boli velmi podobne, chvilu to asi este potrva, ale zlepsi sa to. Zelam pevne nervy a rano dobru kavicku☺

monikatopolcany
autor
6. aug 2020

@proximaa ďakujem 🙂 hneď zrána padnú dve 🙈