11 dňové dieťa mi po nadojčení nechce spávať

24. sep 2021

Dobrý deň
Mame 11 dňové bábätko, ktoré je dojčené no počas dojčenia vie zaspať na prvom prsníku a spat ale 5 minút potom sa zobudí, tak hneď dávam druhý, no potom už soat nechce a dokáže pozerať aj hodinu a pol len tak, bez toho aby prižmúril oko.
Občas pomrnci, poplace ale proste princíp.. že je hore. Mal by spinkať. Je to problém, že mi dieťatko nechce spinkavat ?
Ďakujem

bagre
24. sep 2021

tak keď neručí ako drak tak to až tak nevadí... moje deti spali, tvoje nemusí byť ako moje. Dôležité je, že je tak celkovo v pohode a že sa vy viete zladiť / resp. si časom nájdete systém. Malý pozorovateľ 😉

petruldo
24. sep 2021

prvý syn ak vypil čo potreboval, spal 3 hodiny medzi jedlami. druhorodená spala 2 x denne po 20 až 30 minút, odnarodenia

fliacik
24. sep 2021

Skús si ho dať do šatky, náš prvé dni po narodení inak zaspať ani nevedel, potreboval ma cítiť.

srferreira
24. sep 2021

A preco musi za kazdu cenu spat, ked nechce?

dadis
24. sep 2021

Moje deti po nadojceni nespali. Vzdy som ich nadojcila po zobudeni, potom nejake prebalovacky, nosenie, mojkanie, aktivity a az cca o hodinku, ked uz boli take nekludnejsie som ich dala spinkat, ale to uz som nedojcila...vydrzali spinkat cca 1,5h

elizabet173
24. sep 2021

prečo si myslíš, že by mal spinkať? Každé dieťa je iné. Ak je kľudné, tak ej to v poriadku, nie je to celkom tak, že novorodenec prespí 24 hodín

uzivatelka1113
24. sep 2021

mne tiež hovorili že prvé týždne sa dieťa budí len na jedenie, ale synovi to akosi zabudli aj povedať 🤔

petamich
24. sep 2021

@uzivatelka1113 u nas presne tak isto 😂 som muzovi hovorila, ze podam staznost vydavatelom knih o matke a dietati, kde je krasne spiace novorodene dieta a ze prespi 20 hodin, ze klamliva reklama, nas to asi preskocil tuto fazu 🤪

janage
24. sep 2021

@petamich asi tak😁 autorka pokiaľ nereve jak tur, čo ver by si bola na psychiatriu po týždni, je spokojné, tak neriešila by som

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz