11-dňové bábo plače

22. máj 2024

Ahojte, mam 11 dnove babo. Napapa sa, vykaka, plienka cista, ojedeny az mi grcka a aj tak place na celu izbu. Je dojceny. Co mu moze vadit?

zuzanka.zuzu
22. máj 2024

tvoja strava, ako ho držíš, teplota v izbe, oblečenie, škvrny na slnku... má 11 dní, tomu možno vadí všetko aj nič 😀

smajcii
22. máj 2024

Možno ho boli bruško, skús ho naň položiť, niektorým deťom to vyhovuje a sú vtedy spokojné.

anjelicek26
22. máj 2024

@zuzanka.zuzu škvrny na slnko sú topka😅🤣Naš reval od 3 týždňov di 8 týždňov každý jeden večer.. proste unavený a rozdrazdeny s celého dňa a nevedela sa uložiť.. teraz ma 10 týždňov a už je dobre.

simona92101
22. máj 2024

Reflux?

kissinka111
22. máj 2024

My mame uz 2 mesiace a tiez prvy mesiac a pol som poznala stav len spanok, jedenie a plakanie a to aj ked sa najedla, odgrgla, ponosila, masaz bruska, poloha na tigrika, vyzlecena, aj zabalena na pevno, cumel, bez cumla, hojdanie, skackanie....proste vsetko a aj tak rucala ako diva...a teraz ma 2 mesiace a uz ma sice chvile kedy sa vie zabavit ale i tak jej potom nieco ,,frnkne,, cez nos a zacne plakat a place...zmierila som sa s tym, ze mame proste uplakane dieta. Casom to hadam bude len lepsie. A vie sa jedovat ked vygrcne a to aj napriek antirefluxnemu mlieku grcka...nemam uz ani slov.

wishes
22. máj 2024

cumlik na ukludnenie si neskusala? u nas len to zabera a stale ked ho vypluje, treba mu vlozit naspat do ust… takze radsej sa budem hrat s cumlikom ako pocuvat rev 😂 takze je ticho 🙂

tanicka907
22. máj 2024

a place ked ho mas privinuteho na hrudi alebo ked ho "odlozis" do postielky alebo tak?

autor
22. máj 2024

@tanicka907 ked ho mam na rukach je ticho, zaspi, polozim ho do postielky a o 5min reve znova. Jedine v noci ako tak pospi ale cez den takmer vobec.

matullienka
22. máj 2024

Mňa v tomto pri mladšej zachránila šatka a nosič. Jednoducho má potrebovala cítiť.

tanicka907
22. máj 2024

toto neber v zlom, neviem aku metodu budes aplikovat, kazdopadne, doteraz bolo 9 mesiacov v brusku a neustale ta citilo, nemozes chciet od 11 DNOVEHO dietatka ze zrazu bude v tomto svete samotne a spokojne. Potrebuje ta citit. Kludne si s nim lazkaj a pockaj aspon 6tyzdnov.
Neskor je fajn zavinovanie, nie tie starodavne zavinovacky, ale poriadna ulitka co drzi rucicky, vyzera to drasticky, ale dietatko je tak spokojne, pripomina mu to brusko.

Moja ma 15 mesiacov a najlepsie sa jej spi na mne, ci chcem ci nie 🙂 🙂

zuzanka.zuzu
22. máj 2024

9 mesiacov počul tlkot tvojho srdca a cítil sa v bezpečí v brušku. má 11 dní a je vo veľkom svete 😉 len ho pekne nos kým sa chce, lebo keď začne behať aj ti to bude chýbať 🙊

lucinka9292
22. máj 2024

Chce tvoju pritomnost 🙂 Nedaj ho do postielky ale maj ho pri sebe a ukludni sa. Doteraz ste boli jedno telo, potrebuje ta.

ivangeline
23. máj 2024

Vzduch. Chce si grgnut a ma preplnené brucho. Čosi mu vadí v trvaní. Tak malé dieťa mi nedošlo cez deň celý čas zle iba dcéra, kt mala koliky a problémy s bruchom. Všetci chlapci spali minimálne doobeda dobre.

ivangeline
23. máj 2024

Trávení, spalo..

autor
23. máj 2024

Asi mate pravdu, dala som ho k sebe do postele, hned lepsie spi, nalepeny na mne ale spokojny😊😍

denithestrange1993
23. máj 2024

Ak ti mozem poradit tak maju ho vzdy pri sebe ked sa da. Viem je to miestami otrava ked nemozes robit tak ako si zvyknuta,sedis,lezis a nic nerobis. Ale pritom robis to najpodstatnejsie,si tu pre svoje baby. Ak je taketo kontaktne babo odporucam nosic.