10 mesačný a domáci bazén

barborasamko
3. jún 2019

Ahojte poprosila by som o radu skúsených mamičiek či je vhodné 10 mesačného kúpať na záhrade v bazéne keď sa od slniečka oteplí voda dnes ideme bazén spojazdniť. Ďakujem za rady

17juraj17
3. jún 2019

@barborasamko My sme to riesili malinkymi nafukovacími tak ze sa casto menila voda. Ono taketo deturence nemaju este dobru termoregulaciu a i vystavovanie slniecku tiez mie je vhodne po dlhsiu dobu. Ked boli deti male tak sa kupali v tricku a siltovke. Do velkeho bazenu jasne v pohode na kratku dobu ale nie pol hodinu. Ovlazit a von. Samozrejme kvalita vody musi byt velmi dobra.

kristina2412
3. jún 2019

@barborasamko jasné,ak nebude voda studena. Bude sa tešiť,nebudeš ho vedieť z vody dostať🙂len určite treba niečo na hlavu dať a natrieť...

tumira
3. jún 2019

preco nie, ja v tom nejaky ten problem nevidim. len si treba davat pozor na to, aby voda nebola az moc studena, inak preco nie. ver tomu, ze na kupaliskach je voda este v horsom stave

hettinka
3. jún 2019

@barborasamko naša ročná dostala z kúpania v takom bazéniku zápal močových ciest. Takte dá sa, ale opatrne a hneď prezliekať do suchého. Mladšieho sme radšej kúpali len v mori.

nikusiak9
3. jún 2019

Otazne ci chcete hi davat rovno do chlorovej vody ak teda myslite velky bazen.

simca06022011
3. jún 2019

Ak je zvyknutý, napr. Chodíte na plávanie, vôbec nemusí byt problém. inak nám viac vyhovoval jej malý... Nalial sa ráno, dali sme jej nad to slnečník, keď sa kúpala, večer sa vylial. A zase ak s vami pôjde do bazénu na pár minút tak to zvládne, veď je ešte malý, nebude tam hodinu 😁 potom vysušiť poriadne 🙂 ja mám skúsenosť že tieto domáce bazény sú rýchlo špinavé, čiže podľa situácie u vás sa zariaďte, kedy koľko a či vôbec 😊

momi1_1
3. jún 2019

@barborasamko podľa mňa to bude v pohode ak voda bude riadne vyhriata, ale aj tak si myslím, že bude dosť studená a že na bazénové kúpanie pre tak malé dieťa je ešte skoro...prípadne napustiť rovno teplú vodu no...

lubik87
3. jún 2019

Jasné že sa môže kúpať..a nerozumiem.preco by domáce bazény mali byť rýchlo špinavé 👌🤔 ak teda.nemyskime nafukovací za 10€ ..okúpať vyzliecť vyhriať ...natrieť stále nech nespali a.klobucik navlhčit

janickacrazy
3. jún 2019

@barborasamko takého drobca by som kúpala radšej v tom malom nafukovacom bazéniku, to mu podľa mna úplne stačí, sestra tak kúpala deti na balkone a boli vytešené, moje decká sa neradi kúpali v tom veku, takže ja som to ani neskúšala, až ked boli vačší, tak okolo 2-3 roky

eliaska101
3. jún 2019

Ono je to podla mna jedno, ani ten vacsi bazen a voda v nom mu nemaju ako ublizit, pokial aspon raz za cas bazeny vycistite a hodite tam mozno nejaku cistiacu tabletu

barborasamko
autor
3. jún 2019

Ďakujem Vám vyzerá to tak že pôjdeme kúpiť maly nafukovací bazénik so strieškou a hotovo radšej neriskovať s veľkým 🙂)

17juraj17
3. jún 2019

@barborasamko Ako riskovat neriskujes ani s velkym. Ide len o to ze ak voda vo velkom bude mat 25 stupnou tak lahko dieta podchladis. Treba to strazit. Taktiez bude pit tu vodu a tak. Ten maly je vyhoda ze ho mozes napustat kazdy den a pridat tam aj trochu teplej aby mala okolo 30 stupnou. Tam potom moze uz sediet a kyblikom prelievat vodu😉

simca06022011
3. jún 2019

@17juraj17
@barborasamko a aj sa v ňom tá voda rýchlejšie ohreje...

29simona29
3. jún 2019

@barborasamko určite ano, takéto dieta je mozne zobrať aj do detských bazénov na kúpaliskách, pri svojom nie je čo riesit. Ja som mojho maleho dávala do mini detského bazénika na našej záhrade keď mal 3 mesiace minule leto. Strasne sa mu to páčilo a prijemne ho to osviežilo, teraz ma 14mesiacov a lúpili sme klasicky detský bazenik, určite vSkusame aj kúpaliska

zeytin
4. jún 2019

My sme s 10 mesacnym chodili aj do verejnych bazenov, neboj, nic sa nestane...

kristina211
4. jún 2019

My máme malý nafukovací bazénik na balkóne ale rýchlo sa.spini. Aký. Prostriedok odporúčate použiť do bazénika aby som. Každý deň nemusela vodu meniť? Po 1.dni tam mal nejaké blany alebo co to bolo také mastne. Pripravok bez chlóru. Alebo co ste použili vy?