Pôrodnica Stará Ľubovňa

susan12345
24. jún 2024

Ahojte nakoľko sa nachádzam v období kedy idem riešiť prvotrimestrlny skríning a rozhodla som sa rodiť teda ak všetko donre dopadne v lubovni, chcela by som ta absolvovať všetky vyšetrenia dolezite
Chystáte sa niekto pripadne bolo ste niekto takto?

jaskolka
25. jún 2024

@susan12345 bola som 2x(2 pôrody)
Za mňa len odporúčam

susan12345
autor
25. jún 2024

@jaskolka ja som viac menej rozhodnutá ale tká vždy nejaká skúsenosť recenzia určite pptesi
Chodila si aj na všetky vyšetrenia tam?

jaskolka
25. jún 2024

@susan12345 áno, na všetky

susan12345
autor
25. jún 2024

@jaskolka takže som spokojnejšia aj ja sa chystám na všetko tam
A aj mi tma niekoho vieš odporučiť za kým sa pýtať?

jaskolka
25. jún 2024

@susan12345 ja som jednoducho chodila na tú ambulanciu tam, objednala som sa cez internet, na ich stránke

susan12345
autor
26. jún 2024

@jaskolka aha dá sa aj online objednať.. No ja idem 19. Júla ma objednala sestrička

simonahanecakova01
11. júl 2024

Určite odporúčam. V máji som tam rodila vyvolávaním. Som prvorodička a celý priebeh bol veľmi rýchly. Úžasný personál. Rodiť sa dá v akejkoľvek polohe. Sestričky robia všetko preto aby ste sa cítili komfortne a predišli potrhaniu. Poskytnú aj všetko čo vám pomôže k urýchleniu. Sprcha fitlopta bylinna naparka či oxytocín a injekcie na tlmenie bolesti sú samozrejmosťou. Naozaj veľmi odporúčam a som nadmieru spokojná aj s prístupom na šestonedelí či starostlivosti na novorodeneckom. Ochota z každej strany.

susan12345
autor
13. júl 2024

@simonahanecakova01 tak to sa veľmi dobre čítajú takéto recenzie ☺️ my sme momentálne 13+ čaká nás tam Prvotrimestrlny skríning keďže chcem také dôležité vyšetrenia absolvovať tam tká som zvedavá ako to všetko bude prebiehať chcela by som si aj pozrieť ako to tam vyzerá