Zvýšená teplota po buchnutí hlavy

14. okt 2024

Ahojte, dnes tak približne o jednej poobede som si silnejšie buchla hlavu. Všetko bolo ok, nič podozrivé. Ale teraz mi mierne stúpla teplota, trochu sa mi točí hlava( to ale skôr z tej teploty) a bolo mi aj trochu nevoľno, no to už prešlo. Môže to s tým podľa vás súvisieť? Ďakujem

lonely66
14. okt 2024

osobne si myslím, že nie. ja som mala už aj kolapsy s odpadnutím (priamo na hlavu a na dlažbu), mala som udretia kadejaké a fakt veľmi bolestivé (kopu hviezdičiek pred očami, ako sa hovorí), ale nikdy som nemala teplotu. točenie hlavy áno, pri naozaj, ale vážne silných nárazoch, ale nie teplotu. je možné, že zhodou náhod ide na teba nejaká viróza...

kacena4
14. okt 2024

co je to silnejsie? ale vseobecne uder do hlavy a zvysena teplota moc spolu nesuvisia, no neviem...

lonely66
14. okt 2024

ešte podotknem, že neviem teda, odkiaľ si, ale ak budeš mať z toho nepríjemné pocity a strach, zavolaj na najbližšiu pohotovosť a poraď sa telefonicky, že čo ti povedia odborníci - lekári. ja nie som lekár, možno ja to mávam tak (bez teploty) a iný organizmus to môže mať inak. odborníci majú iste viac skúseností.

dzulli1980
14. okt 2024

No to točenie hlavy a nevoľnosť po údere do hlavy by som určite riešila pohotovosťou/urgentom ... ono ani tak nejde o to, ako silno si sa buchla, ale kde (na ktoré konkrétne miesto na hlave) si sa buchla.