Zlomený malíček

18. dec 2022

Ahojte poobede som si buchla nohu do stola a strašne ma bolí malíček, troška to začína byť modré ale viem tým hýbať ,, čo s tým spravia na pohotovosti? Fixujú to? Ďakujem

waitiekatie
18. dec 2022

absolutne nic s tym nespravia. ja som si dala ako sestricka zroentgenovat malicek, tiez som zakopla, malicek az cierny, zlomeny nebol, este ma vysmiali, naco si to davam ziarit, ze s tym sa aj tak nic nerobi...

kacena4
18. dec 2022

nic nespravia dcera podobne 2x a ani nezviazali. nam pomaha ked ho zafixujes rychloobvazom, alebo lepiacou paskou o vedlajsi prst bude lepsie

gertrudaosem
18. dec 2022

Zafixujú ti to o druhý prst

ladyblcha
18. dec 2022

Nic, maximalne ti ho zalepia leukoplastom o vedlajsi.

yoxinka
18. dec 2022

Ja som mala, aj RTG robili, iba mi to fixli o vedľajší prst. Ja som to to riešila, lebo to bolelo jak šľak a nevedela som obuť topánku, rozumej, nedalo sa mu chodiť do roboty chvíľu. Keby toto neriešim, ani a tým nejdem k doktorovi a len to leukoplastom zlepím o vedľajší prst, sama.

sandrasstini
18. dec 2022

Nic, ze to zrastie. Tiez bol fialovy a opuchnuty, ledva som obula topanku.

schokolade1988
18. dec 2022

Nič. Zafixuju leukoplastom o druhy prst. Ja som mala zlomeny malíček a prst vedľa a zafixovali len o seba . O mesiac som si zase zlomila malíček (bol modrý ) a už som ani nikam nešla ,zalepila sama doma 😂 na druhej nohe taký tak ...

gertrudaosem
19. dec 2022

@ladyblcha však zafixujú, tak sa to bežné robí

gertrudaosem
19. dec 2022

Prečo vravíte nič... A potom napíšete že zafixujú... Nic je nič. Jasne že niečo spravia. Prsty na nohe sa nedávajú do sadry ale pomôžu ti. Nič. A potom ideš opisovať fixáciu 🤦🏼‍♀️

yoxinka
19. dec 2022

@gertrudaosem
Je to nič, lebo sám chirurg mi povedal, “nič vám s tým nespravíme, len o prilepíme o vedľajší prst, to ste si môžete aj sama” Tá fixácia nie je žiadna raketová veda. Leukoplastom to prichytili o vedľajší prst 🤷‍♀️.