Zlomenina prsta

panidia
9. sep 2018

Ahojte dievčatá. Chcem sa spýtať či nemá niektorá z vás skúsenosť so zlomeninou prsta u dieťaťa. Totižto syn si zlomil prst na pravej ruke a keďže sa mu to nezrastlo a nezahojilo ide na operáciu. Samozrejme ze sa bojím keďže mu to budú robiť v celkovej anestezii a ešte v nemocnici v Čadci,ktorá nemá bohvieake referencie. Ale budem sa snažiť myslieť pozitivne že všetko dobre dopadne a syn bude v poriadku. Neviem čo mám čakať a preto ak máte niektorá skúsenosť s takýmto zákrokom budem rada keď napíšete. Dakujeem
Ďakujem veľmi a preto a preto

hosaro
9. sep 2018

@panidia Ja som mala zlomený prst na nohe ako dieťa a taktiež s ami nezrástol a musela som ísť na operáciu všetko dopadlo dobre neboj sa budem to všetko fajn

panidia
autor
9. sep 2018

@hosaro ďakujem a prosím ťa koľko si mala vtedy rokov a robili ti to v celkovej anestezii?

hosaro
9. sep 2018

@panidia v 16tich a áno robili kludne sa na to pýtaj rada ti pomôžem

panidia
autor
9. sep 2018

@hosaro Si zlatá,syn bude mať sedemnásť,ale doteraz nebol nikdy v nemocnici tak obavy mám,on to berie viac športovo (A ten úraz sa mu vlastne stal pri futbale).On to berie tak že veď ho uspia a nič nebude cítiť,on si neuvedomuje ešte rizika a ako vlastne operácia dopadne,či mu ten prst vratia do pôvodného stavu a či nebude mať nejaké následky čo sa týka ohybnosti a používania. Ty si ako s následkami,Je to všetko v poriadku alebo cítiš že to nie je také aké by malo byť?

hosaro
9. sep 2018

@panidia no nie je to také ako by to malo byť a aké to bolo pred tým ak chceš kludne my napíš správu a tam si môžeme o tom popísať rada ti pomôžem a poradím