Zlomené prsty

11. sep 2023

V skratke mala som v ruke taniere a podkla som sa na schodoch, taniere sa zlomili prsty tiež. Na urgente mi nedali sadru fixovali k vedľajšim prstom. Viem pohnúť iba s palicami. Mal niekto podobný úraz, ako sme fungovali?

kacena4
11. sep 2023

co ako funguje? mne dali sadru

autor
11. sep 2023

@kacena4 otázka bola ako ste fungovali, ako ste sa zariadili v bežné dni. Nemám sadru. Neviem si vytiahnuť zips, zapnúť gombíky, dať si podprdu, odrkúríť vrchnak a dať si pohár minerálky. Chytiť príbor a riadne jesť, o osobnej hygiene ani nehovoriac... toto je iba zlomok obmedzení

vler
11. sep 2023

Bohuzial, budes obmedzena. Radim hladat moznosti ako si ulahcit. Napr nosit oblecenie bez zipsov a gombikov. Pit tak aby si nemusela davat prec ziadne vrchnaky, proste bez mineralky sa budes musiet zaobist

autor
11. sep 2023

@vler viem že budem obmedzena ale nemôžem byť celý deň v nočnej košeli ani piť napr našu vodu zo studne

eeffka
11. sep 2023

Teplaky,tricko a slapky hadam zvladnes, budes jest bagrom a rano ti hadam niekto tu vodu odkruti

vler
12. sep 2023

Snad mas ine oblecenie bez gombikov a zipsov ako nocnu koselu. Tricka mikiny svetre sortky leginy teplaky?
Predokladala som ze mas pristup k vode z kohutika.

vler
12. sep 2023

@vler oblecenie je podla mna najmenej. Uznavam ze hygiena pojde tazko. Esteze nemas sadru na oboch rukach.
Mozno by si mohla zavolat na pracovisko kde Ta osetrili a poradit sa; urcite maju nejake triky/skusenosti ako provizorne fungovat dokial sa zlomeniny nezahoja.