Vypila som vodu so savom

b890
29. okt 2019

Prosim ma niekto skusenost s vypitim zriedeneho sava proti plesnam?

meduza34
29. okt 2019

Volaj na zachranku

sapetka
29. okt 2019

@b890 to sa ako podarilo? No volala by som na pohotovost co robit

marsmykkok
29. okt 2019

je to žieravina, môže niečo rozleptať niečo, určite volaj 155

basska_b
29. okt 2019

Manžel mi tu teraz hovorí že ma knihu alternatívnej medicíny že sa pije voda so Savom a tým sa človek lieči 😂😂

deti95060810
29. okt 2019

tiež som už počula že to niektorí pijú...ja by som zavolala na pohotovosť či nevedia poradiť...

alexandraalexandrova
29. okt 2019

Vypila si, alebo nad tym iba uvazujes ako o liecbe plesni? Ak ano, urcite sa nepije voda s savom, pije sa preparat ktory je riedeny v presne stanovenom pomere, samozrejme je to velmi slaby roztok ktory by ti nemal ublizit ak dodrzis presny postup, ale nieze vypijes vodu so savom ktore si kupis v drogerii, to je samovrazda. Ak chces o tom vediet viac vygoogli si MMS a MSS2 a precitaj si fora a prispevky ludi co to realne skusali

sofiia87
29. okt 2019

Ak potrebujes zlikvidovat plesen v kupelni, toto asi nebude right choice

lintu
29. okt 2019

@alexandraalexandrova podľa témy a názvu diskusie nad tým neuvažuje 🙄

klarissa25
29. okt 2019

Ako naschvál alebo nechtiac, nerozumiem ani jednému fuj...

diaalex
29. okt 2019

@basska_b môj kolega to pil, ževraj na detoxikaciu a vyčistenie organizmu ... každý deň pól štamperlíka ... smrdelo to ako čistič bazénov

alexandraalexandrova
29. okt 2019

@lintu Nazov je casto len na pritiahnutie pozornosti, nemusi to byt pravda...

ukulela
29. okt 2019

@b890 no neodpisujes, snad si neskoncila zle ...

domka1205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
30. okt 2019

ešte žiješ, dýchaš? 😨

mirkie
30. okt 2019

Moja suseda nevediac, ze v dzbane je voda so savom na dezinfekciu, vypila pohar tej vody. Este aj tehotna bola v tom case. Nastastie boli- su aj ona aj maly v poriadku. Ale absolvovala kopec vysetreni. 2x sondu do zaludka

mogaa
30. okt 2019

@b890 záleží od koncentrácie a množstva....preto sa nepije Savo ale kvapky MMS a tam sa dáva pár kvapiek...

mogaa
30. okt 2019

@b890 pokiaľ nejde o rakovinu alebo si nebola niekde v zahraničí (odkiaľ máš nejakú pliagu-napr.Afrika), tak vsaď na niečo iného alternatívneho antimikotický účinom má napr. obyčajný cesnek
napr.tu máš kúru ktorá ti neublíži a prečistí telo a zároveň posilní imunitu
https://www.harmonynature.sk/n/cesnak-citron-me...
- netvrdím že MMS je zlé alebo neúčinkuje - len pri maličkosti ako plesne by som to určite neriskovala

marilin51
30. okt 2019

Ale autorka to nemyslela tak, že to savo, ktoré náhodou vypila, bolo proti plesniam? A nie že si ho ona chcela schválne dať ako nejakú očistnú kúru :D

mogaa
30. okt 2019

@marilin51 ja som to pochopila že má plesne či už na koži alebo vnútorne a chce sa ich zbaviť.....

janka2273
30. okt 2019

@basska_b povedz manželovi,že to nie je savo,ale chloritan sodný a to je rozdiel 😂😉

kvetinka75
30. okt 2019

@basska_b teiž som o tom počula, čisté šialenstvo. Čo už ľudia rozum načisto strácajú? Nejedia mäso, polotovar kvôli chémii a potom ju dobrovoľne do seba pchajú.

kvetinka75
30. okt 2019

@diaalex a ako skončil?

diaalex
30. okt 2019

@kvetinka75 nič mu nie je 😊 pije to už asi 2 týždne

kvetinka75
30. okt 2019

@diaalex jáj, tak ja by som chcela vedieť čo bude po mesiaci. A ako dlho to plánuje piť? No a to či mu nič nie je je otázne , lebo normálneho človeka toto asi nenapadne

diaalex
30. okt 2019

@kvetinka75 on sa zaoberá tou “alternatívnou” medicínou a že je to dobre na Detox a zničenie bakterií a neviem čoho všetkého 😊 tak ako dopadne o mesiac neviem, už som odišla na materskú 😁

kvetinka75
30. okt 2019

@diaalex tak baktérie to možno zničí, veď na to je to určené, len nie do ľudského tela. Ja som tiež za alternatívu ale odtiaľ - potiaľ. Mňa by len zaujímalo, či tí ľudia majú aspoň trošku chemické, medicínske alebo potravinárske vzdelanie, aby vedeli čo robia a či to má zmysel. Lebo rôznych rád na nete je kvantum. Jedna babka povedala a hrrrr všetci, je to pravda. Na jednom fore som našla info že to vylieči aj sklerozu. Chcela by som videiť 1 človeka, ktorý sa z toho dostal, ktorý sa vyliečil, a to osobne by som sa chcela s tým človekom stretnúť, lebo zatiaľ s tým ľudia márne bojujú. A to niektorí vyskúšali už všetko možné.

lenadka
30. okt 2019

Kto pije mms hazarduje z vlastným životom. Kto to považuje za alternatívnu akože prírodnú liečbu namiesto ATB musel padnúť na hlavičku, lebo čo je na tom prírodné???? Pripájam link na stanovisko uvzsr. Už aj tu na MK bolo viacero diskusii na túto tému a aj keď tam napísala baba čo to užívala, lebo má viacero zdravotných problémov a po dlhšom užívaní upadla do kómy. Oficiálne to uzavreli, že to spôsobilo mms - zmena pH organizmu. A aj tak sa v tej diskusii našli osoby čo mms naďalej obhajovali 🤦‍♀️
http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_conten...

diaalex
30. okt 2019

@kvetinka75 ako ja to nepijem, takze úprimne je mi to jedno 😁 vždy sa nájde hlupák, ktorý si myslí, že to pomôže 😁

ketty251
30. okt 2019

Mňa by to ani nenapadlo piť. 🙈

b890
autor
31. okt 2019

Jeeej dakujeem , len teraz mi prislo upozornenie, ze mi odpisujete. Ano ja som to uplne nechtiac vypila a bolo to savo proti plesnam na kupelne. No bola to riadna depka. Cely den az do noci som sa o seba bala, volala som aj pohptovost. Nechali ma doma s tym, ze ak sa mi nezlepsi stav tak mam utekat na Kramare. Ale zvladla som to. Kedze sa poznam, aka viem byt vystrasena, tak som nevedela ci si priznaky nahovaram alebo je to naozaj. A na druhy den rano som sa zobudila zahlienena a zachripnuta. A stipali ms oci a nos a hrdlo, ale len velmi mierne. A na druhy den zo mna vysla kopa hlienou....stolicou. Takze som sa asi vycistila naozaj🙂)))no dakujem za odpovede. Davajte pozor na deti, je to strasne ....