Vdýchnutie vody pri kúpaní

ivi74
16. jan 2014

ahojte maminky,
potrebujem poradiť... 7 ročný synček mal tento týždeň plavecký výcvik zo školy. včera, keď som si ho vyzdvihla z družiny, tak bol úplne bledý a unavený. prišli sme domov a namerala som mu teplotu 38 C. povedal mi, že sa napil vody z bazéna. teplota sa nezvýšila, iba sa pohybovala medzi 37,1 a 38C počas celej noci, ale nedala som mu žiadne lieky. ráno som namerala 37,5C, odvtedy teplotu nemal. ale stále je malátny a unavený a leží. odvčera večera mi vôbec nejedol, že mu nechutí. iba pije vodu a čaje. neviem, či je to tou vodou, či môže mať vodu na pľúcach alebo je to len prejav prichádzajúcej chrípky. zajtra s ním pôjdem k doktorke, ale zatiaľ... nemáte s tým niekto skúsenosť? môže nejako vdýchnutá voda ublížiť? ďakujem za vaše odpovede...

luba28
16. jan 2014

@ivi74 myslim,ze nemoze,...na neho ide nejaka viroza,.... ☹

miku1
16. jan 2014

@ivi74 Skôr by som povedala, že na neho niečo lezie, a to s tou vodou bola proste len čisto náhoda, ktorú s teplotami ani inými príznakmi netreba spájať.

ivi74
autor
16. jan 2014

ďakujem babenky, asi budete mať pravdu, bude to asi črevná chrípka. poobede dostal poriadnu hnačku... neviem, či aj z tej vody to nebude, pokiaľ sa z nej moc nahltal... teraz máme už aj vyššie teploty 38,9 C, takže bude zase búrlivá noc ☹ stále nejedol, nechutí mu vôbec, akurát štvrťku rožku som mu spravila ako topinku, to nejako dostal do seba... držte palce a ešte raz ďakujem

janinah
16. jan 2014

napitie vody z bazena a vdýchnutie vody je riadny rozdiel 😉

ivi74
autor
19. jan 2014

ja si myslím, že keď sa niekto "topí" tak sa zároveň aj napije a aj nadýcha tej vody, či nie? 😕

lienkafoj
19. jan 2014

crevna viroza moze byt aj z tej bazenovej vody, teraz je jej mnoho po okoli.... cez vikend sme mali aj my zerave panty na wc - cela rodina...