Úraz 2 dni pred odletom

2. júl 2024

Prosím rady, čo robit aby nám neprepadla dovolenka? Pripadne nejaké stránky, skupiny kde sa ponúkajú dovolenky na poslednú chvíľu?

misiatko81
2. júl 2024

zaleží aj aké máte poistenie

muchotrafka298
2. júl 2024

Zalezi od toho, ci bolo uzatvorene poistenie storna zajazdu (komercne cestovne). Pokial nebolo, tak zajazd prepadava, nikto nevrati nic.

tanyan
2. júl 2024

Aký úraz?
Kupovala si cez CK?
Aké máš poistenie?
Príliš málo informácií...

cookie29
2. júl 2024

ved vies aku si mala poistku a aky uraz, takze treba kontaktovat priamo. Ja ked som si zlomila nohu, 3 tyzdne pred odletom, tak mi vsetko preplatili. Napriklad.

autor
2. júl 2024

@cookie29 3 týždne nie sú 2 dní. Vraj 2 dní je už neskoro na akékoľvek storno. Dnes mam posledný deň na predaj. Cestovka fisher

sisa_s
2. júl 2024

Aj hodinu predtym mozes stornovat zajazd zo zdravotnych a inych dovodov..len ide o preplatenie z poistky, ci si ju uzavrela a ake podmienky si podpisala

tanyan
2. júl 2024

Fisher má heslo "cestujte s nami bez obáv!" Kontaktovala si ich už?
https://www.fischer.sk/s-nami-bez-obav
S CK FISCHER môžete kúpiť dovolenku pri mori bez obáv, či už ju plánujete na zimu alebo na leto.
K zájazdom teraz pridávame možnosť bezplatnej zmeny či zrušenia dovolenky bez udania dôvodu.
V prípade storna vraciame peniaze do 14 dní.

cookie29
2. júl 2024

Ale Ty predsa nestornujes... Ty nemozes ist lebo si mala uraz, to su dve rozdielne veci, tam to ide cez poistovnu... akoze nedala si ziadne udaje ... neviem, co cakas.

muchotrafka298
2. júl 2024

Co sa tyka predaja zajazdu niekomu, to by si tak pod cenu musela ist, ze az. Pretoze nikto si nekupi od teba dovolenku za plnu sumu co si ty zaplatila v CK, teraz je to mozno aj v last minute zlave. To su len take myty, ze predas dovolenku, ked nemozes ist. Su rozne cestovatelske skupiny na socialnych sietach, kde sa toto parkrat objavi, ze niekto nemoze ist a predava, ale velmi ojedinele.
Neskoro na storno? Stornovat mozes aj v den odletu, ked mas potvrdenia lekarske, ze si chora.

abbey1
2. júl 2024

Určite máš dovolenku cez CK poistenú, čiže rieš s poisťovňou. Druhá vec je, o aký úraz ide?

maris5
2. júl 2024

Otazka znie, ci mate poistenie vratane storna objednanej sluzby. Vtedy mozes stornovat v pripade choroby aj hodinu pred odletom.
Druha otazka znie, do akej vysky mate toto storno. Moze to byt len 80% z ceny zajazdu, alebo max. nejaka suma.
Aky uraz sa stal? Nie je mozne napriek tomu vycestovat?

autor
2. júl 2024

@tanyan no jasne
.. keci a klamstvá. Nič nevrátia.

autor
2. júl 2024

Mam cestovné poistenie ale nemám poistený zájazd. Nedá sa vycestovať. Keby sa dalo tak nevymyšľam

sisa_s
2. júl 2024

Tak zaklad je mat poisteny zajazd...hocico sa moze stat a clovek nemoze vycestovat...

abbey1
2. júl 2024

Akú radu tu čakáš, ked nedáš žiadnu odpoveď?

bucko555
2. júl 2024

A aký to bol úraz , keď sa nedá vycestovať

nelka93
3. júl 2024

@tanyan ono to takto funguje ale musí mať ich poistku uzatvorenú. Zrejme ju nemá, takže jej nič nevratia

tykat
26. aug 2024

Aky uraz? Muz cestoval so sadrou od palca po krk cez pol zemegule, ja so zlomenym palcom na dovolenku. Vsetko urazy tesne pred odletom.
Syn zapal ucha den 2 dni pred odletom - poistovna preplatila komplet vsetko.

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klip0
26. aug 2024

@mk1111111111 písala pred skoro 2 mesiacmi

mk1111111111
27. aug 2024

@klip0 jaj, ja som pozrela datum len o jednu odpoved vyssie