Trvalé následky úrazu

3. jún 2024

Zdravim všetkých, možno vie niekto poradiť?
Pred 11mesiacmi som mala úraz, škaredo som sa porezala(ukazovák), 6mesiacov som chodila na chirurgiu a rehabilitáciu. Síce po rehabilitácii je to lepšie ale nie je to 100% a asi ani nebude. Problém je však v tom že takto zahojenou ranou som pomalá v práci zostávam 2-3h denne naviac čo by som mohla by s rodinou. Pracujem v administratíve, každý pohyb ,dotyk mi spôsobuje bolesti, napr pri písaní či už na počítači alebo perom. Denné užívanie tabletiek proti bolesti nie je riešením.

chrobak7
3. jún 2024

A čo chceš poradiť? Nájdi si inú prácu, kde poranenie prsta ťa nebude spomaľovať pri práci.

kacena4
3. jún 2024

ja som tiez po uraze musela zmenit prácu dokonca aj rozsah skratit na polovicny uvazok

autor
3. jún 2024

@chrobak7 pri akej práci nepotrebuje človek vôbec ruky prsty? Neviem respektíve len ťažko viem uchopiť predmety. Napísať dopis 10prstami alebo ťukať po jednom je časovo veľký rozdiel.
@kacena4 svoju prácu mám rada, len som na všetku administratívu sama. Aký úraz si mala?

hiro
3. jún 2024

@autor "Napísať dopis 10prstami alebo ťukať po jednom je časovo veľký rozdiel." - hmm, a nadiktovat ho nemozes? Rozpravat sa da celkom rychlo...

autor
3. jún 2024

@hiro 😂🤣 akože sekretárka má diktovať šéfovi dopis😂🤣???
U vás kompóty zavárajú babku? Však

hiro
3. jún 2024

@autor Aha, takze to ani ty nemusis hovorit? On ho rozprava? Vsak to je este lepsie, len zapnes rozpoznavanie reci, dohovori dopis a ty uz len potom upravis bodky ciarky.

kacena4
3. jún 2024

ja som mala tiez svoju pracu rada, a chrbtica

autor
3. jún 2024

@kacena4 ale porezaný prst a chrbtice je veľký rozdiel .