Synček olízal trochu Imazolu. Môže sa niečo stať?

shehzade_91
18. jan 2013

☹ ahojte mamicky,...chcela by som sa opytat ci sa mojmu malemu moze nieco stat natierala som mu imazol na nozicku a dal si tam ruku a rovno do ust..nestihla som mu ho utret tak trosku ochutnal z masticky 😒 😒 myslite ze sa mu moze nieco stat??takto vyzera ze je ok ale ja mam zly pocit..dakujem za odpovede

sante81
18. jan 2013

@shehzade_91 urcite nie, môj sa ako ročny najedol sudocremu a nebolo mu nič

shehzade_91
autor
18. jan 2013

@sante81 to vazne?moj ma 13 mesiacov no vravin nevyzera ze by mu nieco bolo tak dufam ze ani nebude..dakujem upokojila si ma 🙂 🙂

flower2
18. jan 2013

Ahoj, podla mna nič, môj malý ochutnal rybiu masť a keď sa kúpe, bežne sa napije penovej vody, alebo zje samotnu penu, ma už sice 2 rocky... ale aj pred tym som mala podobne stresy a nikdy mu nič nebolo.... kolko toho spapal? Ak len tak oblizol tak sa nestresuj zbytocne a ak viac tak sa skus spytat doktorky.

shehzade_91
autor
18. jan 2013

@flower2 ahoj..no nie vela ..on si dal ruku akurat ked som mu to ja natierala a rovno do pusi ja som mu to z pusi rychlo vodickov vyplachla ale ztriaslo ho z toho asi tej vchuti..;[ 😒

flower2
18. jan 2013

@shehzade_91 tak sa podla man vobec nemusis obávať, ide predsa o malé deti a nedá sa vždy všetko ustriehnuť, ja si mysism ze sa taketo "nehody"stavaju bezne a mozno aj ovela horsie a deticky to dako rozchodia🙂

cerez
18. jan 2013

Aj môj už ochutnal Imazol. Chutil mu. 😀

kristiii
18. jan 2013

@sante81
@shehzade_91 aj moj sa ako malý napapal sudocremu /on sa teda akože tak dokladne mazal, celú tvár aj ústnu dutinu 😀 / a v pohode. myslím že tie naše detičky ochutnajú ovela "horšie" veci a často o tom ani nevieme

sokolik1
4. máj 2014

@shehzade_91 Ahoj, maly nemal potom problemy z toho ze ochutnal z imazolu? aj ste boli na pohotovosti?