Ráno som si buchla hlavu o dvere

bejby4
1. sep 2024

Ahojte dneska rano trosku som si buchla hlavu o dvere nebuchla som si silno lebo tipel nemam a co ked teraz dostanem krvacanie do mozgu??strasne sa bojim

matullienka
1. sep 2024

@bejby4 keby som sa mala báť vždy keď si buchnem hlavu tak žijem v pernamentnom strachu, buchnem si ju minimálne 1-2 x denne o vrchnú časť linky

ssimusska
1. sep 2024

@bejby4 to by som mala krvácanie do mozgu každý druhý deň 😆 nehysterči

stanulienkat
1. sep 2024

Skus navstivit psychiatra.

h2
1. sep 2024

@bejby4 Veľmi dúfam, že si len robíš srandu.

mamina7070
1. sep 2024

@h2 myslim ze ani nie a slecna uz sedi na pohotovosti

really8
1. sep 2024

@bejby4 tvoj profil registrujem uz davnejsie a ty si trosku na hlavu aj bez udretia

matullienka
1. sep 2024

Pre vlastné dobro vyhľadaj psychiatra. Evidentne to tvoje sledovanie samej seba nezvládaš. Stačí, si pozrieť tvoje staré témy.

crazy_cat_lady
1. sep 2024

Dufam, ze toto je len nejaky sposob recesie. Ak nie, mala by si vo vlastnom zaujme navstivit odbornika

jaskolka
1. sep 2024

@bejby4 ten stres ti robí horšie, ako ten úder. Nie tak by si sa musela udrieť, aby si dostala krvácanie do mozgu.
Vieš, koľkokrat som si ja buchla hlavu o otvorené dvierka linky, ci o digestor? Raz v noci (ešte z rodičov) som si celou silou tresla aj hlavu o otvorené dvere kúpeľne, vždy sme ich u nas zatvárali, spal u nás bratranec, ktorý ich nechal otvorené a ja som šla na WC. V tme som si to nevšimla, zvyknutá, ze sú zavreté, som proste šla rovno a bum. Mala som hrcu, modrinu rovno uprostred cela.

januska12323
1. sep 2024

Z obyčajného ťuknutia krvácanie do mozgu dostať nemôžeš. Nemôžeš sa báť každého prdu, umrieš od strachu a nie krvácania.

olimuc
1. sep 2024

Ja som si tresla kufrom auta po hlave (sama sebe 🙈) … Typel cely tyzden … neboj jedny dvere prezijes…

mimi3008
2. sep 2024

Ale no, nemyslis vazne. Ja sa ale ani ozaj necudujem. Na pohotovost nam chodia pacienti s kadejakymi volovinami. Minule jeden prisiel, ze ma kliesta, ze mu mame vybrat, ale bolo to znamienko🤭

ajko2011
2. sep 2024

To fakt? 🤦

margotka17
2. sep 2024

@bejby4 pokiaľ nezvracas, je to ok

katrin21
2. sep 2024

Mam obavu o nasu buducnost..ked tieto otazky vidim...

hara_vara
2. sep 2024

@bejby4 večer si daj pozor na okno 🤗

ronie338
2. sep 2024

Ja som mala krvácanie do mozgu ale ani som sa neudrela vtedy ani nič. Bol normálny deň. Teraz nie je deň aby som si hlavu nebuchla, dvere a linka sú najmenej, som si aj o kufor azlura buchta a v pohode

candii
2. sep 2024

Tak zomrieš ..

natiblaskova
2. sep 2024

To je trol?

1985murka8
2. sep 2024

Ja som si tresla celou silou hlavu do dverí skrinky keď som vstavala zo zeme a zabudla som že sú otvorené. Okrem hrce na temene hlavy mi nič nie je . A takisto aj do okna. Takže si myslím že ty to prežijes tiež .

letfenixa
2. sep 2024

@bejby4 čo je tipel?

petsvk
4. sep 2024

všetci tu zomrieme

dankatothova
6. sep 2024

@bejby4 😂😂😂

stanulienkat
6. sep 2024

@natiblaskova bohuzial nie je. Pravidelne taketo otazky.