Prehltnutie mince

liska111
6. máj 2012

Ahojte prosim o radu, malý prehltol kovový prívesok zhruba ako minca. stalo sa to už niektorej? máte s niečím podobným skusenost?

sissy27
6. máj 2012

@liska111 kamoškina dcéra kedysi mincu... boli u dr., spravil sono, a kázal sledovať stolicu, či vyjde prirodzene - dal tam nejaký limit tuším do týždňa - vyšla, všetko bez problémov.

liska111
autor
6. máj 2012

@sissy27 Tak dufam,že to vyjde,malý ju prehltol v piatok podvečer a zatial ju nevykakal,tiež sme boli na rontgen a kazali,že treba sledovať stolicu. bojím sa, že nevyjde

lentilka29
6. máj 2012

aaa...co by nevysla,vyjde...davaj riedsiu stravu,aby kakal castejsie...a hotovo...jaj,co deti vsetko do ust popchaju.s tym rastu...pokial sa nedusil,ze to zhltol,z bruska to vyjde,neboj.

kveta
6. máj 2012

@liska111 Kovový prívesok? Hladký alebo s háčikmi? S kamienkom, čo sa môže uvoľniť a háčiky ostanú trčať? Máte v rodine alergiu na kovy?

sissy27
6. máj 2012

@lentilka29 keby len do úst 😀 ja som si vopchala do nosa b-komplex, pre istotu dve tabletky, lebo som stále počúvala, aké je nebezpečné pchať si fazule, gorálky a pod. do nosa, tak som to musela vyskúšať 😎 jasné že von som ho nedostala, ale teda sa asi rozpustil alebo čo 😀

monyccka
6. máj 2012

co preslo cez hrdlo, prejde aj cez dupu ;) vlaknina a tekutiny a do ruky palicka a hrabat a hlada ;) Moja mamka rozpravala, ze ja som pojedla vsetko, co mi pod ruku prislo - gombiky (aj take podlhovaste, na kabaty), mince, dokonca malu plastovu postavicku.. a ze stale to do troch dni nasli v nocniku ;) Drzim prsty..

lentilka29
6. máj 2012

@sissy27 co som sa ja hovienok ojedla vraj...a poznam drobca co spapal dva roky dozadu nejake zvieratko,velkeho chrobacika...

liska111
autor
6. máj 2012

Tak dufam,že nedostane nejaku infekciu,ja si už začinam namýšlať voloviny, proste sa bojim..........bol to obyčajný privesok hladký

sissy27
6. máj 2012

@liska111 nestresuj, nie je prvý ani posledný, nech papá redšiu stravu, žiadnu čokoládu (aby ho nezapieklo) a kontroluj...
@lentilka29 😀 😀 😀

liska111
autor
6. máj 2012

Ďakujem pekne za rady,tak už len čakť kedy to vyjde🙂)))

lussy23
7. máj 2012

keď bol môj synovec malý tiež zjedol korunu. Po pár dňoch ju vykakal. A teraz je z neho veľký, zdravý pubertiak🙂 deti popajú veľa vecí.

ingridka2708
7. júl 2015

moj chlapcek zjedol centovku v nedelu a este nic nevykakal co dalej cakat alebo na pohotovost