Poranená hlava

patrikvida
11. sep 2022

Zdravim pisem sem zas ,narazil som hlavou do spatneho zrkladla zhruba pred hodinou...a strasne sa bojim ze mam otras mozgu ako to zistim alebo odhlaim,negrciam niesom zmateny ani nic len ma to kusok boli a mam mensiu hrcu....Som v nemecku a moc tu nemocnice nepoznam a sef nieje na ubytovani poradite mi ako zistim ci to je vazne?

dilino
11. sep 2022

Tak oslov niekoho a chod na rengen to je jedno kde si. Ak tam pracuješ nemáš tam žiadnu kolegyňu kamarátku aby išla do nemocnice s hlavou na rontgen. To že teraz ti nič nie je neznamená že nemôžeš nič mať. Mojej kamarátky sa otec tak udrel išiel na vyšetrenie nič mu nenašli a za 5 dni od úderu zomrel na krvácanie do mozgu. Chod a nečakaj.

diewcatqoo
11. sep 2022

Ak ta to boli len kusok a mas mensiu hrcu, pravdepodobne to nic nebude. Ale ak chces mat pokoj na dusi, zbehni pre istotu na pohotovost s niekym znamym, nech ti spravia rtg.
Po zhliadnuti tvojej minulej temy ti este napisem, ze ak si tu nerobis len srandu a tieto temy myslis vazne, vyhladaj niekoho, kto ti pomoze aj s dusevnym zdravim.

emily_666
11. sep 2022

@diewcatqoo jaj tu skrupinku ? 🤣🤣🤣🤣

deti95060810
11. sep 2022

ak nevraciaš, nemáš závraty, nie si ospalý tak nemáš otras mozgu...

veronikaszabova
11. sep 2022

@patrikvida chlapce, jednu vec ti poradim. Navstiv lekara. Ale psychologa. Nakolko kazda tvoja diskusia je len o tom, ze umieras, taky a taky uraz si mal... Atď...

larazivago
11. sep 2022

@patrikvida ak to špatné zrkadlo nešlo rýchlosťou 120 km/hod, nič ti nie je.

larazivago
11. sep 2022

@patrikvida spätné, samozrejme

kiki68
11. sep 2022

@patrikvida ak Ti nie je dobre volaj 112 alebo vyhladaj Notfall Ambulanz v nemocnici, pripadne na telefone Notfall Arzt Dienst. A neboj sa dat skontrolovat. Aj keby nemas tak poistenie, ale na si, vezmi si karticku, povedz co sa stalo a pomozu Ti. Zijem v Rakusku a zatial sa mi nestalo, ze by mistake niekde nepomohli

patrikvida
autor
11. sep 2022

@diewcatqoo no ta hrca uz odpucha

patrikvida
autor
11. sep 2022

@deti95060810 nemam nic z roho

patrikvida
autor
11. sep 2022

@larazivago ono stalo

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
11. sep 2022

@majamat neviem prislo na mna taky stres a hlavne ten opuch ma vystrasil

patrikvida
autor
11. sep 2022

@majamat nemam ziadne grcanie ani nic len proste ma ta hrca vystrasila velmi a potom komentare tu ze do 5dni niekto zomrel

patrikvida
autor
11. sep 2022

@kiki68 praveze mne je dobre len mam strach z toho krvacania do hlavy ale vsetci mi vravia ze som v pohode,ja sa citim super velmi

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
12. sep 2022

@majamat dakujem krasne no este ju tm mam ale mensiu ale nemam ziadne priznaky ani nic je mi uplne fajn

patrikvida
autor
12. sep 2022

@majamat a keby to je nieco vazne uz nieco mam nie?

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
13. sep 2022

@majamat no stale nemam nic je mi super dnes 10hod odmakanych vcera citim sa ako rybka iba hrcku mam mensiu

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
14. sep 2022

@majamat stale nic nemam tal hadam som fit

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
18. sep 2022

@majamat no trosku ma to dnes boli ale to moze byt aj z krcnej chrbtice aj s tou mam problemy

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz