Padnutie železa na hlavu

patrikvida
5. okt 2022

Zdravim padlo mi zelezo na hlavu pred 20min a hned ma chytila panika...prosim vas mozem mat nieco vazne?mal som prilbu vsetko akurat trosku boli hlava..netreba ist na pohotovst?

cosmic_origin
5. okt 2022

@patrikvida Ak máš paniku z kazdej maličkosti, choď radšej za psychológom alebo psychiatrom.

viestta
5. okt 2022

Keď to bolo v práci, nahlásiť vedúcemu pracovný úraz a ísť k doktorovi. Zajtra spísať zápis o pracovnom úraze.

bloger
5. okt 2022

@patrikvida Radšej si zájdi lebo ťažko takto povedať. Aby si niečo nepodcenil.

veronikaszabova
5. okt 2022

@patrikvida zasa ty? Ty mas nejake stastie na "urazy"

patrikvida
autor
5. okt 2022

@veronikaszabova no to mam

patrikvida
autor
5. okt 2022

@bloger no sef mi povedal ze ked mi nic nieje tal som v pohode a ziadny otras mozgu

domak2
5. okt 2022

Aké železo? Z akej výšky? Je rozdiel roxorova tyčka z plota a lietadlo. Spadol si, stratil vedomie, krvacas?? Toto je zas za téma 😅

tamvtme
5. okt 2022

Pytas sa na spravnom fore, mamicky prevazne na materskej maju kopec skusenosti s urazmi ma stavbe👌

asfodelka
5. okt 2022

Zacala som citat a hned mi to pripomenulo ten vtip: na stavbe spadne Jozovi tehla na nohu a hrozne vrieska. Pride k nemu veduci a pohorsuje sa "spadla Ti tehla na nohu a zjapes ako blaznivy, na Fera vcera spadla cela stena a ani nemukol.."🙈

kikus7
5. okt 2022

@patrikvida A ako Tvoj šéf môže vedieť, že nemáš žiadny otras mozgu, prípadne krvácanie v mozgu či niečo iné? On má röntgenové oči?
@tamvtme Nechodia sem len mamičky, nakoľko sa tu preberajú aj otázky nesúvisiace s materstvom.

kikus7
5. okt 2022

@patrikvida A tiež by som šla k lekárovi. Súhlasím s @viestta.

kacena4
5. okt 2022

ak to bola tazsia gec radsej spis zapis mozes mat aj neskor problem s krcnou chrbticou nie len s hlavou

bloger
5. okt 2022

@patrikvida Pri všetkej úcte šéf nie je lekár. Vo vlastnom záujme si zájdi.

patrikvida
autor
5. okt 2022

@domak2 nespadol nestratil som vedomie ani nelrvacam

anavixy
5. okt 2022

Vygoogli si priznaky otrasu mozgu, mozu prist aj s odstupom. Na pohotovosti spravia rtg a vylucia mozne zlomeniny, otras mozgu sa len pozoruje.

patrikvida
autor
6. okt 2022

@anavixy no priznaky nemam ziadne zatial

anavixy
6. okt 2022

@patrikvida nemyslim si ze budete.. neviem teda ake konkretne zelezo to bolo, ale podla mna by to s vami viac otriaslo, keby to malo byt vaznejsie…

patrikvida
autor
6. okt 2022

@anavixy no zatial vsetko v pohode pracujem necitim sa ani nejak zle nic a myslienky ma obcas zeru len ze co ak to nieje vazne

patrikvida
autor
6. okt 2022

@domak2 no zatial mi nic nieje tak uvidime sledujem sa dalej

anjeleukalyptusu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz