Pád na zľadovatelý sneh

cosadeje
6. feb 2015

Ahojte žienky, včera sa mi stala nepríjemná vec . A ako prvomamičku ma to dosť vydesilo ☹ Včera pri sánkovaní s mojim ročným synčekom, aj pri max ostražitosti sa mi stalo, že pri otáčaní miernym kopcom spadol ☹. Bol zo oblúkový pád asi zo 60 cm výšky na zľadovatelý sneh. Keď som ho zbadala, tak bol dole tvárou. Neplakal. Som si istá, že som ho určite neťahala. Ak možno tak max 10 cm ☹, hoci ma to strašne zožiera, ako to naozaj bolo ☹. Na hlavičke nemal nič, len pár jemných škrabancov na tvári. Neplakal iba zamrnčal. Nemusím vám hovoriť o mojich pocitoch nedbanlivej matky ☹. Pozorujem ho stále a vyzerá byť ok...Príznaky majú byť vraj do 48 h. Píšem to preto, aby ste si dali POZOR hlavne pri otáčaní..

applede
6. feb 2015

@cosadeje tuto spravu som si vsimla aj na ploche....len teraz neviem ci len varujes alebo chces aj nieco viac vediet ci sa malemu nestalo.....avsak si myslim, ze ak by malemu nieco bolo ..uz by si to spozorovala, ci u zby bol nekludny,placlivy a pod.....este tolko padov a modrin bude.... 😒 🙂 🙂

tykat
6. feb 2015

@cosadeje ...to padol na hlavu? ...ak bol naobliekany tak oblecenie stlmilo naraz...este tolko padov bude ojojoj...male deticky su ako z gumy...maju este pruzne kosticky ....vacsinou si vobec neublizia to skor rodicia co to vidia infarktuju...

siska53
6. feb 2015

@cosadeje nas spadol na chrbat a hlavu v lete na beton,ked mal 13m..sli sme hore do kopca a nejak ho prevazilo. Plakal,ale nic nemal,myslim ziadne nasledky.

Ale aj my si musime davat pozor. Ja som tak dnes spadla na pravu stranu,trochu ma boli ruka a zaprstne kosticky,tie trochu viac... My uz take pruzne kosti nemame..

bonaqa2013
6. feb 2015

Môj syn vypadol z kočíka asi keď mal 8 mesiacov. Spravil kotrmelec a dopadol pod kočík. tiež som prežívala infarktové stavy. Už mal v jan. 20 rokov, študuje na VŠ stroj f. - takže žiadne následky.

zabina27
6. feb 2015

ja som maleho tiez minuly tyzden vyklopila zo saniek 🙂 ja som ho tahala hore kopcom takym hlbokym snehom, nebol vyjazdeny, utlaceny, sane sli tazko, az naraz bum 🙂 ale on len tak naboku pristal ako v perine aj so sankami, akurat mal sneh na tvaricke a tvaril sa veeelmi urazene, ze co som si to dovolila 😀