Pád dieťaťa na hlavu

11. okt 2021

Ahojte. Neviem ako sa to zvrtlo, ale dcéra sedela na stoličke, a spadla z nej na chrbát a na hlavu. Bol to dosť tvrdý pád na zem. Hneď som ju vzala zeme lebo plakala. Teraz je plače, pýtala som sa jej ci ju niečo boli a ukazuje tam na hlavičku. Veľmi sa bojím, a to som ju mala pri sebe ja vôbec nechápem ako tak mohla padnúť som z toho nestastastna a bojim sa naco všetko si mam dávať pozor? Ma 2 roky.

luciella
11. okt 2021

Daj pozor hlavne ak by bola správa, začala vracať. Vtedy treba ísť k dr.
Spadla na dlažbu či podlahu?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1mina
11. okt 2021

Len pre ukludnunie je uplne normalne ze dieta padne a nikto vas nevude odsudzovat ani doktory.... mne 3rocna sa tak casto zdruzgala kdesi to sa neda ustriehnut clovek by ich musel prilepit...a teda treba sledovat zrenicky ci su rovnake a ci ked zasvietite do ociek sa rovnomerne zuzia, ci neni spava, co nevracia, celkovo nechova sa divne.... pokial bude vsetko ok staci sledovst doma ak sa vam.nieco nebude zdat tak pohotovost 🙂 spravia rontgen

1katus1
11. okt 2021

Mne v piatok 2 ročný spadol z gauča skákal a zakial som dobehla z kuchyne už len nohy trčali hore . Dobré je pokiaľ plače. Daj pozor keby ostane spáva unavená začne vracať . Ale ak sa moc bojíš zbalí ju posad do auta a utekaj k lekárovi. Radšej 3x zbytočné ako raz neskoro

dievcacitajucelist
11. okt 2021

Môj skoro 2 ročný skákal na sedačke a preskočil ju...a bac skoro z dvojmetrovej výšky na hlavu...ja som hneď bežala na pohotovosť, lebo mne akoby zaspával...ostali sme na pozorovaní 2 dní..spravili rontgen, vyšetril ho neurológ...a išli sme domov...všetko bolo ok našťastie, jedna Dr mi povedala, že niekedy detský organizmus na veľký stres reaguje práve spánkom...

hoffmanka
11. okt 2021

Hlavne kľud, deti proste padnú. Treba ju sledovať, či ju bolí hlava, zvracia a podobne. Ak bude zle treba ísť k doktorovi, ak by si ale predsa len chcela byť kľudnejšia tak zavolaj doktorovi a povedz čo je vo veci, ten ti už dá inštrukcie 🙂

autor
12. okt 2021

Tak mala je ok a som moc vďačná ❤️❤️❤️