Nastrelený nostril

27. máj 2024

Ahojte…
Asi pred vyše mesiacom som si dala (bohužiaľ) prestreliť nostril na ľavej strane nosa… ja viem, spravila som chybu, že som si to nedala prepichnúť v štúdiu, ale o to teraz nejde… hojí sa to celkom fajn, čistím si to ráno a večer soľným roztokom, lenže som si začala všímať, že ho mám prepichnutý vyššie, ako som chcela (bližšie ku koreňu nosa ako k špičke)… smiem si ho vytiahnuť vo fáze hojenia alebo až keď sa mi úplne zahojí? Bude vpich potom veľmi vidieť alebo sa mi to viac-menej zacelí?

egonsk
27. máj 2024

idealne sa opytat doktora. Mozno ti k tomu povie aj ine veci, ktore si sa pred nastrelom urcite nedozvedela.

minenkak
27. máj 2024

Vždy dať prepichnut každý jeden piersing, nie nastreliť,mne ostala malička bodka ale mala som ho roky,kľudne vyber a nechaj zahojiť

autor
27. máj 2024

@minenkak takže pokojne ho môžem vybrať aj keď ešte nie je po mesiaci zahojený? Lebo to som hlavne nevedela, či musím počkať na zahojenie alebo ho môžem vybrať hneď, nech mi dierka zarastie… či nebudú nejaké komplikácie alebo čo… maličká bodka je v pohode 🙂 áno áno, už budem vedieť, že mám ísť do štúdia prepichnúť… to bola len taká chvíľka nerozvážnosti :/

autor
27. máj 2024

@egonsk tak akože problémy nemám žiadne, že by mi to hnisalo alebo by som to mala zapálené … len by som potrebovala, aby mi to zarástlo a časom si dám klasicky prepichnúť na lepšie miesto 🙂 neviem, či mi v tomto moja lekárka poradí :D

babushkaem
27. máj 2024

vytiahni, kým to nie je zahojené, mne ostala dierka,, ale ja som ho nosila asi 10 rokov.

veltraud
27. máj 2024

piercing v nose nemam uz tak 20+ rokov, doerku stale vidno volnym okom

haraburdova
27. máj 2024

Vytiahni si ho uplne v pohode, len to bude trosku boliet. Rychlejsie sa zahoji ked pretries betadinom, kedze je to cerstve, zrastat sa to bude rychlo. Ja som mala pierc v nose asi rok a pred operqciou som si ho vybrala, zabudla som si ho na druhy den dat a za dva dni to bolo zrastene. Ak to nebola velka dierka ani vidno ju nebude 🙂

autor
30. máj 2024

Ďakujem krásne, vytiahla som si ho asi dva dni dozadu, ani to nebolelo 🙂 a už ho mám skoro zahojený.. pretrela som si to soľným roztokom a vyzerá, že to bude fajn 😊 ešte raz ďakujem všetkým 🙏 už sa nabudúce poučím 😂 kebyže ho tam nechám, tak sa mi to hojí ešte pekne dlho