Na hlavičku 6-mesačného dieťata spadol mobil

18. máj 2024

Ahojte, cítim sa hrozne :( malému spadol mobil z pár cm výšky (naozaj malá výška) na čelo (spodkom) priamo na obočie. Strašne plakal, až tak, že bol pár sekúnd úplne červený a nevydal ani hlásku. Zobrala som si ho na ruky, utíšila a teraz už fajn. Len sa bojím, či sa nemohlo niečo stať :( . Mám strašný strach :(

lonely66
18. máj 2024

on sa s ním akože hral?

stellarstar
18. máj 2024

A čo sa mu mohlo stať? Nič mu nebude. On ti bude aj padať a viac ako len mobil z ruky

koniarova
18. máj 2024

Nič mu nie je. Nádych, výdych.

koniarova
18. máj 2024

@lonely66 to ozaj takáto otázka?

luliu
18. máj 2024

Nič sa mu nestalo a nabudúce dávaj väčší pozor

egonsk
18. máj 2024

no pokial nebude mat z toho monokel, tak dufajme, ze sa mu z digitalneho sveta nepresypalo par udajov do hlavicky, inak z neho v 3 rokoch budes mat maleho Einsteina.

lonely66
18. máj 2024

@koniarova áno, aby sa uvedomila. samozrejme, že decku nebude nič. ale ak je matka, má sa o dieťa starať a nie lietať okolo jeho hlavičky s mobilom. toto ja nepochopím nikdy.

autor
18. máj 2024

@lonely66 Prebalovala som ho a mobil bol položený blízko neho. Zobral si ho du rúk a proste mu spadol…

koniarova
18. máj 2024

@lonely66 ver tomu, že sa uvedomila. To jej písať nemusíš. Miluje svoje dieťa.

egonsk
18. máj 2024

@lonely66 postav sa okolo obeda v BA na pesiu zonu a uvidis kolko mamiciek si tam kocikuje tak, ze od mobilu ani oci neodlepi a ze ide mimo chodnik zisti az ked do niecoho s nim vrazi...

autor
18. máj 2024

Moja chyba. Nebývam na telefóne keď je pri mne. Len keď spí v postielke alebo keď potrebujem niečo súrne vybaviť.

lonely66
18. máj 2024

polročný si zobral mobil do rúk, ktorý bol položený blízko neho? 😀 no dobre.... takže nabudúce máš ponaučenie, aby si dávala mobil ďalej od polročného dieťaťa, ktoré si ho vie vziať. a nič mu nebude. maximálne bude mať modrinu.
@koniarova upokoj sa. ja nikde nepíšem, že ho nemiluje. píšem niečo úplne iné.
@egonsk no čo ti poviem. šibnutá doba. a potom sa čudujú, keď sa ich dieťaťu niečo stane.

autor
18. máj 2024

@lonely66 Berie všetko, čo vidí. Neviem čo je na tom nepochopitelné. Tak isto ho láka napríklad ovládač od tv a podobne. Samozrejme, že som sa poučila. Svoje dieťa milujem a dávam na neho naozaj pozor. Keby ho tak nelúbim alebo som nezodpovedná, asi by som tu celá vystrašená nepísala či mu niečo nie je. Nechápem prečo je tolko hnevu v tvojich odpovediach.

zuzka8774
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lonely66
18. máj 2024

kde je hnev, prosím ťa? suché konštatovanie... ešte tam mám aj smejúceho sa smajla. fakt neviem, kde ty vidíš hnev....

reanda
18. máj 2024

@lonely66 🙄

reanda
18. máj 2024

ak mu spadol na hlavu z vysky jeho vlastnych ruk, tak snad ani modrinu mat nebude.. klud.. a davaj na neho mensi pozor, uzkostlive matky nie su pre deti moc velka vyhra 😉

januska12323
18. máj 2024

Skús si ty pustiť telefón na hlavu z takej výšky, viac plakal z prekvapenia ako od bolesti.

mandarinka555
18. máj 2024

Určite mu nič nie je...je to pár cm...Ale ak si ho mala podopretý plecom pri uchu, tak to už je iná káva🙈

anavixy
18. máj 2024

Ak mu neroztalo obocie tak ine nic

svetlonos
18. máj 2024

Mne sa maly just začal predávať na brucho- teda hneď volať súdy, keď som bola od neho o 3 metre ďalej. Spadol mi z postele, asi 75 cm výška. Tiez bol taky malý.
Chytila som sok, strašne plakal a ukludnil ho až muz, co som bola taka rozrusena.
Dnes má 4 roky, je šikovný, bystry, nic mu nechýba.
Neboj nič mu nebude.

nevenka
18. máj 2024

Jeziiiis, vsak aj mne padol mobil na obe dve mladsie deti a ano, aj na hlavku, jedneho som fotila a pri druhom som citala na nete nieco pri kojeni. Tak je hodinu na prsniku, tak co budem cumiet do stropu??? A vysmykol sa mi z ruky. No fuh, fuj, zla mama...🙄🤪😅.

zzuunnaa
18. máj 2024

neboj, aj mne sa to stalo, malinká tiež mala pár dni a len som si prekladala mobil do druhej ruky a dilino nad ňou a vysmykol sa mi a padol tiež na hlavu a plakala a mala to červene :/ tiež som si to vyčítala a keď ju vidím teraz ako obuchava hlavu 🙈 nie si zlá mama, hlavu hore a dieťaťu nebude nič 🙂

ankare
18. máj 2024

Aj mne sa to stalo 🫣 pri oboch synoch 🫣

nssv2
18. máj 2024

@nevenka no aj mne sa tak stalo 😃 pri kojeni,vela vymyslala mala zly den uz som sa tesila ze po pol hodine na prse zacina zaspavat a drb jej mobil na hlavu, ale urcite niesme zle matky kazdemu sa moze stat 🙂

Ps. Aj moja ma pol roka skoro a vsetko berie do ruk, dokonca dnes zapla telku ;)

autor
19. máj 2024

@januska12323 Hneď som to skúsila😅 Veru ale bolelo to dosť